1%
  • 0/10

سریال جدید مارول نیامده رکورد جدیدی را به ثبت رساند

همه چیز برای ثبت موفقیت‌های بزرگی مهیا است

سریال جدید مارول نیامده رکورد جدیدی را به ثبت رساند ۴ ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
قسمت‌های سریال X-Men 97

سرویس استریم دیزنی پلاس با انتشار یک بیانیه مطبوعاتی تعداد قسمت‌های سریال X-Men 97 را اعلام کرده که یک رکورد جدید برای مارول به شمار می‌رود.

لری هیوستون (Larry Houston) کارگردان و تهیه کننده سریال X-Men: The Animated Series بود که در دهه ۹۰ میلادی پخش شد و محبوبیت بسیار بالایی داشت. پس از اینکه والت دیزنی (Walt Disney) امتیاز فرنچایز مردان ایکس را تصاحب کرد، او به مذاکره با شرکت آمریکایی پرداخت تا بتواند سریال انیمیشنی مردان ایکس را احیا کند. تلاش‌های او نتیجه داد و حالا فاصله چندانی با پخش نداریم.

استودیو انیمیشن مارول (Marvel Studios Animation) که سابقه کار روی What If را در پرونده هنری خود دارد، مسئول ساخت سریال X-Men 97 به شمار می‌رود. همچنین داستان درست از جایی روایت می‌شود که سریال اصلی به پایان رسیده بود. پروفسور چارلز اگزاویر مرده و اعضای گروه باید با چالش‌های جدید و خطرناکی دست و پنجه نرم کنند.

دیزنی پلاس در یک بیانیه مطبوعاتی تعداد قسمت‌های سریال X-Men 97 را اعلام کرده است. بر این اساس، محصول جدید مارول از ۱۰ قسمت تشکیل شده که یک رکورد محسوب می‌شود. آثار پیشین استودیو که از سال ۲۰۲۱ میلادی تاکنون از طریق دیزنی پلاس پخش شدند، هیچ کدام به این اندازه طولانی نبودند. در ضمن، بد نیست بدانید سریال‌هایی مانند Moon Knight با ۶ قسمت کمترین تعداد و سریال‌هایی مانند WandaVision با ۹ قسمت بیشترین رقم را ثبت کرده بودند.

نحوه پخش سریال X-Men 97 چگونه خواهد بود؟

اطلاعاتی که دیزنی پلاس به اشتراک گذاشته به همین مورد ختم نمی‌شود. سرویس استریم آمریکایی قصد دارد دو قسمت ابتدایی را در تاریخ ۱ فروردین سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۲۰ مارس) پخش کرده و مابقی قسمت‌ها بصورت هفتگی در دسترس مشترکان قرار می‌گیرند.

اینطور که بنظر می‌رسد، سریال X-Men 97 برای مدتی به تنهایی رکورد بیشترین تعداد قسمت‌ها در یک فصل را یدک خواهد کشید تا سریال Wonder Man از راه برسد. اثر مزبور طبق منابع غیررسمی ۱۰ قسمت دارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments