1%
  • 10/10

آیا داستان سریال X-Men 97 در خط زمانی دنیای سینمایی مارول جریان دارد؟

تهیه‌کننده سریال پاسخ داد!!

آیا داستان سریال X-Men 97 در خط زمانی دنیای سینمایی مارول جریان دارد؟ ۶ ۰۳ اسفند ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
داستان سریال X-Men 97

بیو دی مایو (Beau DeMayo)، یکی از تهیه‌کنندگان اجرایی استودیو مارول به‌تازگی درباره ارتباط سریال X-Men 97 با خط زمانی دنیای سینمایی مارول صحبت کرده است.

احیای مجموعه تلویزیونی قدیمی اما محبوب X-Men: The Animated Series یکی از چندین اتفاق بزرگی بود که با ادغام دیزنی و فاکس قرن بیستم ممکن شد. سریال به‌شدت مورد انتظار X-Men 97 که اولین پروژه استودیو تازه تاسیس مارول انیمیشن است، قراره در تاریخ ۲۰ مارچ سال جاری (۱ فروردین سال ۱۴۰۳) به سرویس استریم دیزنی پلاس راه پیدا کند و باری دیگر طرفداران دو آتیشه مارول را به دهه ۱۹۹۰ ببرد.

از زمان معرفیش در همایش کمیک کان سن دیگو ۲۰۲۲، بسیاری کنجکاو بودند که آیا داستان سریال X-Men 97 در خط زمانی دنیای سینمایی مارول روایت می‌شود یا نه. از آنجایی که تنها یک ماه با تاریخ پخش فاصله داریم، آقای بیو دی مایو، تهیه‌کننده اجرایی پروژه در مصاحبه اخیرش تایید کرده که داستان سریال، ادامه X-Men: The Animated Series است و هیچگونه ارتباطی با دنیای سینمایی مارول ندارد. همچنین به‌تازگی تصویر جدیدی از شخصیت‌ها توسط رسانه EW منتشر شده که در ادامه می‌توانید مشاهده کنید:

از داستان سریال X-Men 97 چه می‌دانیم؟ در حال حاضر تنها اطلاعات رسمی در دست، عناوین ده قسمت اول است که صحت داشتن گمانه‌زنی‌های اخیر را تایید می‌کند. برای مثال نام قسمت‌های هشتم تا نهم، ادعای CanWeGetSomeToast مبنی بر سه بخشی بودن فینال سریال را تایید کرد. به‌گفته او در این فینال بزرگ، نیتن سامرز ملقب به کیبل بازمی‌گردد تا به مبارزه مردان ایکس با مستر سینیستر و ارتش سنتینال‌ها کمک کند. او همچنین مدعی شد که یکی از قسمت‌ها با الهام از بازی‌های قدیمی مردان ایکس ساخته شده و به دام افتادن جوبیلی و سان اسپات در یک بازی ویدیویی شانزده بیتی را به تصویر می‌کشد. در نتیجه این قسمت سبک و مدل انیمیشن بازی‌های شانزده بیتی خواهد داشت.

سریال به‌شدت مورد انتظار X-Men 97 در تاریخ ۲۰ مارچ (۱ فروردین سال ۱۴۰۳) از دیزنی پلاس پخش خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments