1%
  • 0/10

اولین نگاه به لوگو رسمی در تصاویر پشت صحنه سریال جدید مارول

به برخی شایعه‌ها نباید توجه کرد

اولین نگاه به لوگو رسمی در تصاویر پشت صحنه سریال جدید مارول ۰ ۲۴ دی ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
پشت صحنه سریال Wonder Man

دو نفر از کاربران شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) اخیراً تصاویر پشت صحنه سریال Wonder Man را به اشتراک گذاشته‌اند.

Wonder Man یکی از پروژه‌های در دست ساخت مارول بوده که کمتر مورد توجه قرار گرفته است. سریال مزبور درباره ابرقهرمانی به همین نام بوده و دستین دنیل کرتون (Destin Daniel Cretton) و اندرو گست (Andrew Guest) بعنوان سازندگان اصلی‌اش به شمار می‌روند. کریتون، فیلم Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings را در پرونده هنری خود داشته و گست هم قبلاً روی آثاری مانند Brooklyn Nine-Nine و Hawkeye کار کرده بود.

اعتصاب فیلمنامه نویسان و بازیگران هالیوودی در سال گذشته میلادی، فرصتی را برای مدیران مارول بوجود آورد تا در سیاست‌های خود، بخصوص در حوزه سریال تجدید نظر کنند. یکی از منابع غیررسمی چند ماه پیش مدعی شد علی‌رغم ورود پروژه به فاز تولید و ضبط تعدادی از صحنه‌ها، استودیو آمریکایی تصمیم گرفته آن را لغو کند.

دو نفر از کاربران شبکه اجتماعی ایکس اخیراً تصاویر پشت صحنه سریال Wonder Man را با دیگران به اشتراک گذاشته‌اند. اگرچه هیچ کدام از بازیگران مشخص نیستند، انتشار این تصاویر شایعه لغو را رد کرده و از همه مهمتر، در یکی از آن‌ها شاهد رونمایی از لوگو رسمی سریال هستیم:

واندر من با نام واقعی سایمون ویلیامز، فرزند یک صنعتگر ثروتمند است. پس از مرگ پدر، شرکت را به ارث می‌برد اما سود شرکت پس از مدتی و بخاطر رقیبش، یعنی تونی استارک کاهش پیدا کرده و او را در شرایط سختی قرار می‌دهد. سایمون که تونی را مقصر روزهای پر فراز و نشیبش می‌داند، تصمیم می‌گیرد با بارون زیمو وارد همکاری شده تا بتواند به استارک ضربه بزند.

طبق اندک اطلاعات موجود، سایمون ویلیامز در سریال اختصاصی‌اش یک بازیگر و بدلکار بوده که طی اتفاقی به قدرت‌های فراطبیعی دست می‌یابد. نقش او را یحیی عبدالمتین دوم (Yahya Abdul-Mateen II) ایفا می‌کند که Aquaman و The Matrix Resurrections را در پرونده هنری خود دارد.

سریال Wonder Man در تاریخ نامشخصی از آینده و در قالب ۱۰ قسمت منتشر خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments