کاراکتر Mandalorian به Star Wars Battlefront 2 اضافه خواهد شد

البته به کمک ماد

کاراکتر Mandalorian به Star Wars Battlefront 2

بعد از خبر حضور کاراکتر Baby Yoda، حال نوبت Mandalorian رسیده است که با کمک مادسازان به بازی Star Wars Battlefront 2 اضافه شود.

بدون شک اخبار بسیار زیادی در خصوص حضور کاراکتر Baby Yoda به بازی‌ها شنیده‌اید. به لطف شخصیت پردازی و ظاهر دوست داشتنی او باعث شده که شهرت شخصیت Baby Yoda روز به روز افزایش یابد. این‌بار قرار است، مراقب Baby Yoda یعنی Mandalorian به بازی Star Wars Battlefront 2 اضافه شود. ماد‌های زیادی برای اضافه شدن ماندالوریان به بازی ساخته شده است، ولی دو کاربر با نام‌های Claymaver2000 و Savager34، مادی ابداع کردند که این کاراکتر را با بهترین ظاهر ممکن به بازی فوق اضافه می‌کند.

Boba Fett شخصیتی است که در این ماد تغییرات روی آن انجام گرفته شده و بافت زره و تجهیزات او به بهترین شکل برای نزدیک‌تر شدن به شخصیت ماندالوریان تغییر کرده، همچنین جت‌پک، جایگزین سلاح Rifle ماندالوریان شده است. توجه داشته باشید که این بازسازی‌ها فقط شامل تغیراتی روی شکل ظاهری کاراکتر بوده و جابه‌جایی جت‌پک با سلاح، اثری روی عملکرد این وسیله نخواهد گذاشت. به همین دلیل برخی از طرفداران خواستار انتخاب کاراکتر بهتری برای اضافه شدن ماندالوریان به بازی شدند. با توجه به توانایی‌های ماندالوریان در سریال، شاید کاراکتر‌های Han یا Lando انتخاب مناسب‌تری باشد.

Claymaver2000 می‌گوید، احتمالا مکانیک‌های این هیرو را در آینده تغییر دهند ولی در اولویت بالاتر آنها در حال تلاش برای ساخت یک ماندالوریان خوب در بازی Star Wars Battlefront 2 هستند.

پیش از این، مادسازی به نام Nanobuds در حال ساخت Baby Yoda برای Star Wars Battlefront 2 بود و با انتشار تصاویر اولیه تایید کرده که در حال کار روی این کاراکتر بامزه است. همچنین این شخصیت وارد بازی محبوب Minecraft نیز شده و فردی با کمک کد نویسی و توانایی‌های داخل بازی توانسته شخصیت Baby Yoda را به این بازی اضافه کند.

حال نظر شما کاربران سرگرمی چیست؟ آیا از سریال The Mandalorian راضی هستید و از این ماد‌ها در بازی‌های خود استفاده می‌کنید؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا