جزئیات تازه‌ای از نقش اسکارلت ویچ در آینده MCU لو رفته است

او با قدرت بازمی‌گردد!

اسکارلت ویچ در آینده MCU

وب سایت The Cosmic Circus در جدیدترین مطلب اختصاصی به مرور اطلاعاتی پرداخته که از نقش اسکارلت ویچ (Scarlet Witch) در آینده MCU لو رفته است.

دومین اقتباس سینمایی دکتر استرنج با نام Doctor Strange in the Multiverse of Madness سال گذشته میلادی اکران شد و اسکارلت ویچ را در قامت یک ابرشرور به تصویر کشید. اگرچه تبدیل شدنش به یک شخصیت منفی اعتراض گروهی از مخاطبان را به همراه داشت، نباید فراموش کرد واندا ماکسیموف در کمیک بوک‌ها قوس شخصیتی مشابهی دارد.

وب سایت The Cosmic Circus در تازه‌ترین گزارش اختصاصی خود به مرور اطلاعاتی پرداخته که از نقش اسکارلت ویچ در آینده MCU لو رفته است. با توجه به متن، واندا ماکسیموف در انتهای Doctor Strange 2 نمرد و همچنان زنده است اما در حالت خفتگی بوده و در جاده جادوگران (The Witches’ Road) قرار دارد. لوکیشن مزبور در سریال Agatha: Coven of Chaos و یک اثر دیگر مورد کند و کاش قرار گرفته تا مخاطبان با آن آشنا شده و از همه مهمتر، بازگشت اسکارلت ویچ در فیلم یا سریال‌های دیگر زمینه چینی شود. در ضمن، نباید انتظار داشت الیزابت اولسن (Elizabeth Olsen) در این دو اثر حضور داشته باشد.

اخیراً شایعه‌ای منتشر شده مبنی بر اینکه اسکارلت ویچ در Deadpool 3 حضور دارد. طبق ادعای The Cosmic Circus، شایعه مزبور صحیح بوده اما مخاطبان حین تماشای فیلم با واریانت دیگری از اسکارلت ملاقات می‌کنند. واریانت اصلی اسکارلت در Doctor Strange 2 به زمین 838 رفت و تمامی اعضای ایلومینیتی را کشت. با مرگ آن‌ها، خلا قدرت به وجود آمد و باعث شد جهان به نابودی کشیده شود. اعضای جدید ایلومینیتی، اقدام واریانت اصلی اسکارلت را یک اعلان جنگ دانسته و می‌خواهند از جهان اصلی انتقام بگیرند.

یکی از اعضای جدید ایلومینیتی، مگنتو با نقش آفرینی سر ایان مک کلن (Sir Ian McKellen) است. بین واریانت مگنتو 838 و واریانت اسکارلت 838 یک رابطه پدر-دختری برقرار بوده اما مشخص نیست مگنتو واقعاً پدر بیولوژیکی اوست یا سرپرستی‌اش را بر عهده دارد. در ضمن، منابع اعلام کردند رابطه میان مگنتو 838 و اسکارلت 838 به رابطه مگنتو و جین گری در فیلم سینمایی X-Men: The Last Stand شباهت دارد.

نویسنده The Cosmic Circus در بخش دیگر مطلب خود، به اثر اختصاصی اسکارلت ویج پرداخته است. ظاهراً چنین ایده‌ای وجود داشته و مارول می‌خواهد یک اثر با محوریت واندا ماکسیموف تولید کند اما ماهیتش (فیلم یا سریال) فعلاً مشخص نیست. منابع همچنین تاکید دارند داستان این اثر ترکیبی از کمیک بوک‌‎های اسکارلت ویچ در سال ۲۰۱۶ و کمیک بوک Children’s Crusade خواهد بود. در ضمن، این اثر اختصاصی حکم یک پایان بندی را برای قوس داستانی‌ای دارد که با سریال Wandavision شروع شد.

4.1 7 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا