#مهسا_امینی

طرفداران مگوایر و گارفیلد را به دومین تریلر فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست اضافه کردند

نمایی از رویای سه اسپایدرمن

طرفداران مگوایر و گارفیلد را به دومین تریلر فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست اضافه کردند نرگس کریمی پور ۱۷ ۰۳ آذر ۱۴۰۰ مارول

با تشکر از کانال یوتیوب stryderHD طرفداران اکنون می‌توانند توبی مگوایر و اندرو گارفیلد را در دومین تریلر فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست ببینند. بدون اغراق می‌توان فیلم Spider-Man: No Way Home را مورد انتظارترین فیلم سال دانست و استودیو مارول و شرکت سونی این امر را مدیون شایعات پخش شده حول محور حضور توبی مگوایر و اندرو گارفیلد، دو بازیگرانی که در گذشته نقش اسپایدرمن را ایفا کرده‌اند، در این اثر باشد.

پس از آغاز رسمی مولتی ورس در دنیای سینمایی مارول و تایید حضور پنج ابر شرور قدیمی فرنچایز مرد عنکبوتی در فیلم راهی به خانه نیست، طرفداران شایعاتی شنیدن مبنی بر حضور دو بازیگر پیشین مرد عنکبوتی در این فیلم. ای شایعات روز به روز داغ‌تر شده و تصاویر منتشر شده از حضور اندرو گارفیلد در این فیلم، به آن‌ها جانی دوباره داد. 

پس از انتشار با تاخیر اولین تریلر این فیلم، طرفداران باور داشتند که به احتمال زیاد این دو هنرمند را در دومین تریلر فیلم Spider-Man: No Way Home خواهند دید. با این حال پس از انتشار دومین تریلر هم خبری از اندرو گارفیلد و توبی مگوایر در تریلر نشد و تنها اسپایدرمن فیلم تام هالند بود. 

اگرچه شرکت سونی و استودیو مارول هنوز هیچ پاسخ رسمی و منطقی در رابطه با حضور این دو در این فیلم نداده‌اند که این امر خود می‌تواند امیدوار کننده باشد، اما طرفداران باور دارند که شرکت سونی با توجه به سیاست‌های تجاری و قوانین بازاریابی تصویر این دو مرد عنکبوتی را از تریلر دوم حذف کرده است. 

اگر توبی مگوایر و اندرو گارفیلد در دومین تریلر Spider-Man: No Way Home حضور داشتند…

یکی از طرفداران فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست دومین تریلر این فیلم را ویرایش کرده و تصویر مرد عنکبوتی توبی مگوایر و اندرو گارفیلد را طبق آنچه که پیش بینی می‌شود به آن اضافه کرده است. بسیاری از صحنه‌های این تریلر به گونه‌ای ثابت می‌کند که توبی مگوایر و اندرو گارفیلد نیز در این کلیپ حضور داشته‌اند. 

بسیاری از طرفداران معتقد هستند که در آخرین نبرد پیتر پارکر با بازی تام هالند، مانند آنچه که در فیلم انتقام جویان پایان بازی مشاهده کردیم، دو مرد عنکبوتی دیگر نیز به او پیوسته و در شکست دادن گروه Sinister Six که از شش ابر شرور تشکیل شده است به او کمک می‌کنند. به نظر می‌رسد که علاوه بر دو مرد عنکبوتی پیشین، یکی از ابر شرورها هم از دید طرفداران پنهان شده است. 

دو صحنه در این تریلر وجود دارد که باعث شده طرفداران بیش از پیش از حضور توبی مگوایر و اندرو گارفیلد در فیلم Spider-Man: No Way Home مطمئن شوند. در نسخه‌ای از این تریلر ما شاهد مشت خوردن لیزارد توسط شخصی هستیم که در تریلر دیده نمی‌شود و در صحنه‌های پایانی تریلر مری جین با بازی زندیا از ارتفاع بلندی به پایین پرتاب می‌شود که این صحنه ما را به یاد صحنه مرگ گوئن استیسی میاندازد و طرفداران باور دارند که در حقیقت این اندرو گارفیلد است که دست خود را به سمت او دراز می‌کند. 

مدت زمان نسبتا کوتاهی به اکران جهانی این فیلم باقی مانده است. فیلم Spider-Man: No Way Home در تاریخ ۲۷ آذر ماه برابر ۱۷ دسامبر به صورت عمومی در سینما‌ها اکران خواهد شد. با این حال شرکت سونی هنوز صحبتی در رابطه با تریلر سوم فیلم نکرده است و مشخص نیست که آیا تریلر سومی در کار خواهد بود یا خیر.

نظر شما در رابطه با این تریلر فن مید چیست؟


guest

17 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا