اولین ویدیو از حضور اندرو گارفیلد در فیلم مرد عنکبوتی ۳ فاش شد

یک قدم نزدیک‌تر به حضور هر ۳ مرد عنکبوتی در No Way Home

مدتی پیش پس از اثبات تحقق مولتی‌ورس با سریال لوکی در دنیای سینمایی مارول، شایعاتی پخش شد مبنی بر حضور اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) و توبی مگوایر (Tobey Maguire) در فیلم Spider-Man: No Way Home. با این حال اگر چه تا کنون هیچ اطلاعاتی در این رابطه توسط استودیو مارول تایید نشده است اما هنوز هم برخی از طرفداران باور دارند که بنا به قوانین مولتی‌ورس و آنچه که در تریلر مرد عنکبوتی ۳ دیدیم این دو بازیگر نیز مانند ابرشرورهای آثار خود، در این فیلم حضور داشته و این بار شاهد حضور سه مرد عنکبوتی در کنار یکدیگر در این اثر هستیم. 

هم اکنون با سرازیر شدن شایعات عجیب و غریبی که از حضور این دو بازیگر در فیلم مرد عنکبوتی ۳ خبر می‌دهند، اندرو گارفیلد بازیگر نقش مرد عنکبوتی در فیلم مرد عنکبوتی شگفت انگیز به این شایعات واکنش نشان داده و عنوان کرده است که او از این قضیه هیچ اطلاعی ندارد و حتی نمی‌داند که آیا قرار است در این اثر بازی کند یا خیر، همچنین وی افزود که حتی اگر او این شایعات را نیز تکذیب کند، در جریان پخش این شایعات تاثیری ایجاد نخواهد شد زیرا مردم هرآنچه که دوست دارند را باور خواهند کرد.

پیش از این نیز  گارفیلد در این باره عنوان کرده بود که هرگز نگویید هرگز و از این طریق به طرفداران خود امید داده بود که ممکن است رویای سه مرد عنکبوتی در فیلم Spider-Man: No Way Home تحقق یابد. همچنین تام هالند پس از انتشار تریلر فیلم مرد عنکبوتی ۳ در صفحه اینستاگرام خود عنوان کرد که این تنها نوک قله یخی است و در آینده طرفداران بیش از اکنون شگفت زده و غافلگیر خواهند شد. 

اولین ویدئو به بیرون درز کرده از حضور اندرو گارفیلد در فیلم مرد عنکبوتی ۳ 

 

اندرو گارفیلد در ادامه عنوان کرد که خود او نیز طرفدار دنیای سینمایی مارول بوده و از ایده جهان‌های موازی بسیار استقبال کرده و در همین راستا درک می‌کند که چرا طرفداران علاقه دارند تا چنین شایعاتی را پراکننده کنند. این بازیگر محبوب در ادامه افزود که هم اکنون تنها می‌توانیم صحنه‌های مورد نظر خود از گردهم آمدن سه مرد عنکبوتی را تصور کنیم و منتظر بمانیم تا که خود فیلم اکران شود، در نهایت نتیجه دو حالت بیشتر نخواهد داشت، یا طرفداران شگفت زده شده و سه مرد عنکبوتی را در کنار یکدیگر خواهند دید و یا اینکه نا امید شده و تنها تام هالند (Tom Holland) را در لباس مردعنکبوتی مهربان همسایه خواهند دید. 

علاوه بر تمام شایعات و صحبت‌های خود اندرو گارفیلد در رابطه با حضور او در این اثر، مدتی پیش تصاویری از پشت صحنه فیلم مرد عنکبوتی دور از خانه منتشر شد که اندرو گارفیلد را در لباس مرد عنکبوتی در محل فیلمبرداری این اثر نشان می‌داد. شرکت سونی سریعا این تصاویر را به علت قوانین کپی رایت پاک کرده و با همین اقدام خود طرفداران را به حقیقی بودن این تصاویر بیشتر امیدوار کرد. پس از گذشت مدتی کلیپی سه ثانیه‌ای منتشر شد که به نظر می‌رسید مربوط به همان تصاویر باشد. اکنون نیز نسخه با کیفیت‌تری از همان کلیپ منتشر شده که اندرو گارفیلد را به وضوح در لباس مردعنکبوتی نشان می‌دهد. 

فیلم مرد عنکبوتی ۳ در تاریخ ۱۷ ماه سپتامبر اکران خواهد شد و در نهایت خواهیم دید که آیا شایعات ساخته شده از حقیقت می‌گویند یا رویای ناکام طرفداران. بدون شک حتی اگر این دو بازیگر در فیلم مذکور حضور نداشته باشند هم، با توجه به آمار بازدید فوق‌العاده تریلر این فیلم در طی ۲۴ ساعت که رکورد فیلم محبوب انتقام جویان پایان بازی – Avengers: Endgame را نیز حتی پشت سر گذاشت، با اثری موفق و جذاب روبه‌رو خواهیم شد. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

8 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا