#مهسا_امینی

چرا تریلر جدید مرد عنکبوتی ۳ حضور توبی مگوایر و اندرو گارفیلد را تایید می‌کند؟

صحنه مشت خوردن لیزارد از تریلر حذف شد!

چرا تریلر جدید مرد عنکبوتی ۳ حضور توبی مگوایر و اندرو گارفیلد را تایید می‌کند؟ نرگس کریمی پور ۴۳ ۲۶ آبان ۱۴۰۰ مارول
دومین تریلر مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست

مرد عنکبوتی یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های دنیای کتاب‌های کمیک مارول بوده که در صنعت سینما هم به یکی از محبوب‌ترین‌ها تبدیل شده است. با آمدن مرد عنکبوتی به دنیای سینمایی مارول باری دیگر توجه طرفداران صنعت سینما و فیلم‌های ابرقهرمانی به شخصیت دوست داشتنی پیتر پارکر جلب شد. اکنون جدیدترین اثر فرنچایز اسپایدرمن که به زودی اکران می‌شود باری دیگر سر تیتر آخبار قرار گرفته و دومین تریلر فیلم مردعنکبوتی: راهی به خانه نیست بامداد امروز منتشر شد. 

اما این اثر یک فیلم عادی نبوده و نسبت به تمامی آثار مرد عنکبوتی گذشته متفاوت است. در این اثر شاهد حضور پنج ابرشرور قدیمی فرنچایز مردعنکبوتی خواهیم بود و جهان مردعنکبوتی MCU با جهان سه گانه سم ریمی و مرد عنکبوتی شگفت انگیز ادغام خواهد شد. حضور دوباره ابرشرور‌های محبوب طرفداران، باعث شد تا این اثر بسیار نسبت به دو نسخه پیشین خود خبر ساز و محبوب شود. 

در حقیقت موضوعی که باعث بولد شدن این فیلم در رسانه‌ها شد نه تنها حضور پنج ابر شرور قدیمی، دکتر اختاپوس، الکترو، گرین گابلین، مرد شنی و لیزارد بود بلکه این سوال برای طرفداران مطرح شد که آیا توبی مگوایر و اندرو گارفیلد، دو بازیگر پیشین که نقش پیتر پارکر را در گذشته ایفا کرده‌اند نیز در این فیلم حضور دارند؟ 

علی رغم شایعات فراوانی که از حضور آنها به خصوص اندرو گارفیلد در این فیلم منتشر شد آن‌ها اصرار می‌ورزند که در این اثر حضور ندارند اما دومین تریلر فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست چیز دیگری می‌گوید. 

توبی مگوایر و اندرو گارفیلد در دومین تریلر فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست 

دومین تریلر مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست
این تصویر توسط یکی از طرفداران ادیت شده و جایگاه احتمالی مگوایر و گارفیلد را نشان می‌دهد.

با توجه به تجربه‌ای که از تریلر‌های استودیو مارول داشته‌ایم مخصوصا تریلر مرد عنکبوتی: دور از خانه و تریلر فیلم انتقام جویان پایان بازی می‌توان به سادگی حدس زد که بدون شک این بار هم مارول قسمت‌هایی از فیلم را در این تریلر از چشم مخاطبین پنهان کرده است و پس از اکران فیلم اصلی متوجه خواهیم شد که بسیاری از چیزهایی که در تریلر‌های این اثر دیدیم نسبت به فیلم اصلی متفاوت است. 

تام هالند بازیگر نقش اسپایدرمن در دنیای سینمایی مارول و شخصیت اصلی فیلم راهی به خانه نیست نیز کمی پیش عنوان کرده بود که این اثر برای مردعنکبوتی، مانند فیلم انتقام جویان پایان برای برای گروه انتقام جویان است. 

اکنون نیز با انتشار دومین تریلر فیلم مردعنکبوتی: راهی به خانه نیست بازار شایعه حضور مگوایر و گارفیلد در این اثر حسابی داغ داغ شده است. حرکت مشکوک استودیو مارول در حذف قسمتی از تریلر دوم فیلم به این شایعات جانی دوباره بخشید. 

حمله به لیزارد

در تریلر دوم این اثر صحنه‌ای را می‌بینیم که در آن مرد عنکبوتی هالند به مبارزه با پنج ابرشرور قدیمی می‌پردازد. اگر کمی با دقت به این صحنه نگاه کنیم کاملا مشخص است که الکترو با شخصی درگیر است که بالاتر از هالند قرار دارد و در سمت دیگر لیزارد از روبه‌رو مورد اصابت قرار می‌گیرد اما در کمال تعجب هیچ کسی را در تریلر نمی‌بینم که به او حمله کند.

با توجه به نحوه فیلمبرداری و تصویر برداری این صحنه به نظر می‌رسد که دو مرد عنکبوتی دیگر نیز در این نبرد به تام هالند کمک می‌کنند اما بنا به سیاست‌های تجاری و بازاریابی‌های شرکت سونی و استودیو مارول، تصویر آن‌ها در این تریلر حذف شده‌ است. 

شایعات زیادی شنیده می٬شود که عنوان می‌کنند این دو در نبرد آخر به کمک تام هالند خواهند آمد همان گونه در نبرد نهایی با تانوس، سم ویلسون و دیگر ابرقهرمانان ناپدید شده به کمک کاپیتان آمریکا و دیگر انتقام جویان باقی مانده آمدند. 

سقوط ام‌جی

برخی از طرفداران نیز باور دارند هنگامی که مری جین با بازی زندیا از روی داربست‌ها سقوط می‌کند، در حقیقت این اندرو گارفیلد است که دست خود را به سمت او دراز می‌کند. این صحنه کاملا مانند صحنه‌ای است که مرد عنکبوتی شگفت انگیز معشوقه خود گوئن استیسی را از دست داد. بدون شک اگر این امر حقیقت داشته باشد طرفداران بسیار از این موضوع خشنود خواهند شد زیرا مرد عنکبوتی شگفت انگیز این گونه می‌تواند زخم قلب خود را کمی التیام ببخشد و از وقوع دوباره این حادثه جلوگیری کند. 

داربست‌های آشنا

وجود همین داربست‌ها خود نیز می‌تواند سندی باشد که تصاویر منتشر شده از حضور اندرو گارفیلد در این اثر را فاش کردند. داربست‌هایی که در این تریلر می‌بینیم کاملا به داربست‌های عجیبی شباهت دارند که در تصاویر منتشر شده دیدیم.

فیلم مردعنکبوتی: راهی به خانه نیست در تاریخ ۲۷ آذر ماه مصادف با ۱۷ دسامبر در سینما‌های سراسر جهان اکران شده و در نهایت مشخص خواهد شد که آیا شایعات مطرح شده حقیقت دارند و یا تنها بخشی از تلاش‌های سازندگان این اثر در راه بازاریابی یا ساخته ذهن افراد مشتاق بوده است. 

نظر شما در رابطه با شایعات مطرح شده چیست؟ آیا به نظر شما توبی مگوایر و اندرو گارفیلد نیز در این اثر حضور دارند و این شواهد حقیقی هستند؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

 


guest

43 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا