#مهسا_امینی

فایل صوتی عجیبی از پشت صحنه فیلم Spider-Man: No Way Home منتشر شد

Spider-Man: No Way Home باز هم خبر ساز شد

فایل صوتی عجیبی از پشت صحنه فیلم Spider-Man: No Way Home منتشر شد نرگس کریمی پور ۱۳ ۱۲ مهر ۱۴۰۰ مارول
پشت صحنه فیلم Spider-Man: No Way Home

به تازگی فایل صوتی عجیبی از پشت صحنه فیلم Spider-Man: No Way Home منتشر شده که باری دیگر طرفداران را برای دیدن سه مرد عنکبوتی محبوب در این فیلم را بیش از پیش امیدوار می‌کند. 

پس از کشته شدن فردی که سازمان TVA را تاسیس کرده بود توسط سیلوی در سریال لوکی، شاهد آغاز رسمی مولتی‌ورس به دنیای سینمایی مارول بودیم و اکنون رخ دادن هر چیزی در MCU ممکن است. مدتی پیش شایعاتی پیرامون فیلم مرد عنکبوتی ۳ منتشر شد که خبر از حضور اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) بازیگر نقش پیتر پارکر در فیلم مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز و توبی مگوایر (Tobey Maguire) بازیگر نقش مرد عنکبوتی در سه‌گانه مرد عنکبوتی سم ریمی، در فیلم Spider-Man: No Way Home می‌دادند. 

رفته رفته این شایعات جان گرفته و طرفداران را هر روز بیش از روز پیش به حضور اندرو گارفیلد و توبی مگوایر در کنار تام هالند (Tom Holland) در فیلم مرد عنکبوتی ۳ امیدوار می‌کردند. پس از انتشار جنجالی تریلر این فیلم، شاهد حضور برخی از شصیت‌های آشنا از فرنچایز مردعنکبوتی در دنیای سونی بودیم.

یکی از شخصیت‌هایی که به وضوح در این تریلر دیدیم شخصیت دکتر اختاپوس با بازی آلفرد مولینا (Alfred Molina) بود که حضور او می‌تواند نشانه‌ای برای حضور خود توبی مگوایر نیز باشد. همچنین نشانه‌هایی وجود دارند که با توجه به آن‌ها علاوه بر دکتر اختاپوس در این اثر شاهد حضور دیگر دشمنان مرد عنکبوتی مانند الکترو با بازی جیمی فاکس (Jamie Foxx) و مرد شنی یا گرین گابلین نیز خواهیم بود. 

فایل صوتی مرموز از پشت صحنه Spider-Man: No Way Home از حضور توبی مگوایر در این اثر می‌گوید

مدتی پیش تصاویری از اندرو گارفیلد منتشر شد که به نظر می‌رسید مربوط به حضور او در صحنه فیلمبرداری فیلم مرد عنکبوتی ۳ است، اگرچه خود او این موضوع را تایید نکرد و در قالب یک مصاحبه عنوان کرد که تصاویر منتشر شده فتوشاپ هستند، مدتی بعد ویدئویی منتشر شد که ثابت می‌کرد تصاویر به یک کلیپ از پشت صحنه فیلمبرداری فیلم مربوط می‌شود. 

استودیو مارول تا به امروز  واکنشی در رابطه با این تصاویر و کلیپ به بیرون درز کرده از خود نشان نداده است با این حال دیپ فیک بودن ویدیو مذکور بسیار دور از ذهن به نظر می‌رسد. هم اکنون نیز فایل صوتی مرموزی منتشر شده که به نظر می‌رسد کاملا مربوط به این کلیپ منتشر شده است. 

به نظر می‌رسد در این فایل صدای توبی مگوایر و اندرو گارفیلد را می‌شنویم که با یکدیگر صحبت می‌کنند. اولین جمله‌ای که شنیده می‌شود این است که در دنیای من اکتایوس (دکتر اختاپوس) مرده است و دومین جمله این است که شما هر دو از وب‌شوتر استفاده می‌کنید. 

با توجه به جملاتی که در این فایل صوتی شنیده می‌شود به سختی می‌توان ادعای آن دسته از طرفدارانی که معتقد بودند تصاویری که در ابتدا منتشر شده به پشت صحنه فیلم مرد عنکبوتی شگفت انگیز مربوط می‌شود را قبول کرد. 

با این حال هیچ چیز هنوز توسط استودیو مارول یا خود این بازیگران تایید نشده و نمی‌توان هیچ کدام از شایعات منتشر شده را صد در صد قبول کرد. فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست سومین قسمت فرنچایز مردعنکبوتی در دنیای سینمایی مارول است که علاوه بر تام هالند، بندیکت کمبریج نیز در آن به ایفای نقش می‌پردازد. این اثر در در تاریخ ۱۷ ماه سپتامبر  مصادف با ۲۷ آذر ماه اکران خواهد شد. 


guest

13 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا