احتمال تمدید شدن سریال لوکی برای فصل سوم از زبان تهیه‌کننده

لوکی داستان‌های ناگفته زیادی دارد!

احتمال تمدید شدن سریال لوکی برای فصل سوم از زبان تهیه‌کننده پارسا خلیلی ۰ ۲۴ مهر ۱۴۰۲ مارول
سریال لوکی

بااینکه فصل دوم تازه شروع شده، اما اخیرا یکی از تهیه‌کنندگان استودیو مارول خیلی بی‌پرده درباره احتمال تمدید شدن سریال لوکی برای فصلی جدید صحبت کرده است.

پس از وقفه‌ای طولانی، سرانجام فصل دوم سریال لوکی از راه رسید و به روایت ادامه داستان حساس و پرفراز و نشیب خدای شرارت پرداخت. از آنجایی که دنیای سینمایی مارول با حماسه مولتی‌ورس (The Multiverse Saga) در حال پیشروی است، فصل دوم در حال حاضر یکی از بزرگترین و مهمترین پروژه‌های فرانچایز محسوب می‌شود، چراکه نقشی کلیدی در راه اندازی داستان فیلم‌های به‌شدت مورد انتظاری همچون Avengers: The Kang Dynasty و Avengers: Secret Wars خواهد داشت.

درحالیکه طرفداران بی‌صبرانه منتظر از راه رسیدن قسمت‌های جدید هستند، کوین رایت (Kevin Wright)، تهیه‌کننده اجرایی سریال که پیش‌تر درباره آینده TVA در دنیای سینمایی مارول و احتمال رویارویی مجدد لوکی با ثور صحبت کرده بود، به‌تازگی به احتمال ساخته شدن فصلی جدید اشاره کرده است. در مصاحبه با کلایدر، کوین رایت با اشاره به تاریخ هشتاد ساله مارول کمیکس، درب‌ها را به روی احتمالات مختلف باز گذاشت.

درست مثل فصل اول هدف ما این بود که داستان لوکی را به بهترین شکل ممکن به تصویر بکشیم و چون به‌عنوان طرفداران دو آتیشه مارول اهمیت زیادی برای لوکی قائل بودیم از همان ابتدای توسعه فصل اول به ادامه دادن داستانش در فصل‌های بعدی فکر می‌کردیم. در واقع سریال لوکی برای ما مثل یک کتاب بزرگ است که تا اینجای کار دو جلد از آن ساخته شده است. خوشبختانه مارول کمیکس تاریخی هشتاد ساله دارد و این یعنی هنوز داستان‌های زیادی از خدای شرارت روایت نشده است. بنابراین ما هیچگاه تمامی درب‌ها را به روی لوکی نمی‌بندیم."

با توجه به اینکه تعداد زیادی از فیلم‌ و سریال‌های فاز پنجم و ششم دنیای سینمایی مارول پیرو اعتصابات اتحادیه بازیگران (SAG-AFTRA) به‌تعویق افتادند و استودیو مارول نیز به‌دنبال عملکرد ضعیف سریال‌هایی مانند She-Hulk: Attorney at Law و Secret Invasion قصد دارد استراتژی جدیدی در زمینه تلویزیون بکار بگیرد، احتمال جایگزین شدن یکی از پروژه‌های معرفی شده با فصل سوم سریال لوکی وجود دارد.

همچنین از آنجایی که این فصل جدید احتمالا قبل از اکران Avengers: The Kang Dynasty و Avengers: Secret Wars نوشته و فیلمبرداری می‌شود، می‌تواند بهتر داستان انتقام جویان 5 و 6 را راه اندازی کند. برای مثال یکی از سناریوها این است که لوکی در نجات دادن خط زمانی مقدس شکست می‌خورد و باید در فصل سوم با عواقب شکستش که آغاز شدن جنگ مولتی‌ورسی جدیدی است مواجه بشود. اینگونه قدرت‌های غیرقابل تصور کانگ فاتح به خوبی به‌تصویر کشیده می‌شود و انتظارات را برای داستان انتقام جویان بعدی بالا می‌برد.

قسمت‌های جدید فصل دوم سریال لوکی جمعه هر هفته از سرویس استریم دیزنی پلاس پخش می‌شوند.

4.5 4 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا