1%
  • 0/10

تهیه‌کننده فصل دوم سریال لوکی به ارتباط احتمالی داستان با فیلم‌های انتقام جویان 5 و 6 اشاره کرد

خدای شرارت بازمی‌گردد؟

تهیه‌کننده فصل دوم سریال لوکی به ارتباط احتمالی داستان با فیلم‌های انتقام جویان 5 و 6 اشاره کرد ۶ ۱۷ مهر ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
فیلم‌های انتقام جویان 5 و 6

به‌دنبال پخش قسمت اول فصل دوم سریال لوکی، تهیه‌کننده اجرایی سریال درباره ارتباط احتمالی داستان با فیلم‌های انتقام جویان 5 و 6 صحبت کرده است.

نشریه ددلاین به اندازه کافی خوش شانس بوده که با کوین رایت (Kevin Wright)، تهیه‌کننده اجرایی فصل دوم مصاحبه‌ای داشته باشد و درباره شخصیت اوروبوروس با هنرنمایی کی هوی کوان (Ke Huy Quan) و ارتباط احتمالی داستان با فیلم‌هایی مانند Avengers: The Kang Dynasty و Avengers: Secret Wars اطلاعات بیشتری کسب کند. به‌گفته او، لغزش زمانی خدای شرارت عواقب سنگین و قابل توجهی دارد که در آینده دنیای سینمایی مارول بررسی نمایان خواهد شد.

مطمئنا پیامدهای لغزش زمانی لوکی در پروژه‌های دیگر احساس خواهد شد و سازمان TVA نیز داستان‌هایی زیادی برای گفتن دارد که برای ما خیلی هیجان ‌انگیز است. ما در این سریال به‌طور خاص با یک بخش کوچکتر مثل موبیوس، هانتر B-15 و قاضی رنسلیر سروکار داریم و به‌همین خاطر تصور دیدن TVA در فیلم و سریال‌های دیگر واقعا جذاب است. سازمان TVA برای اولین بار در فصل اول سریال لوکی به دنیای سینمایی مارول معرفی شده و همانطور که می‌دانید همیشه داستان‌های زیادی برای روایت کردن وجود دارد. بنابراین سایر فیلمسازان باید تصمیم بگیرند که چگونه می‌خواهند از آن در داستان خود استفاده کنند.

البته انتظار می‌رود که TVA در فیلم مولتی‌ورسی Deadpool 3 نقشی کلیدی داشته باشد چراکه طبق شایعات اخیر در قسمت پایانی سه‌گانه ددپول، ماموران سازمان TVA پیرو دستگیری ددپول به‌جرم دستکاری زمان، به دنیاهای نابود شده یا در معرض نابودی سفر می‌کنند تا با شکل دادن گروهی بزرگ متشکل از قدرتمندترین قهرمانان از فروپاشی مولتی‌ورس جلوگیری کنند. ولورین هیو جکمن (Hugh Jackman) نیز از خط زمانی منقرض شده فاکس قرن بیستم انتخاب شده و به‌محض دستگیر شدن برای اولین بار با ددپول مواجه می‌شود.

این موضوع تا حدودی با گزارش جدید افشاگری قابل اعتماد به‌نام MyTimeToShineHello که قبلا شایعات زیادی مطرح کرده مطابقت دارد. به‌گفته او، در فیلم Avengers: The Kang Dynasty، انتقام ‌جویان خط زمانی اصلی دنیای سینمایی مارول با شورای کانگ که در سکانس پس از تیتراژ کوانتومانیا دیدیم، مبارزه کرده و از آنها شکست خواهند خورد. سپس در فیلم بعدی یعنی Avengers: Secret Wars سازمان TVA نسخه‌ای مولتی‌ورسی از انتقام جویان به رهبری اسپایدرمن توبی مگوایر (Tobey Maguire)، ددپول رایان رینولدز (Ryan Reynolds) و ولورین هیو جکمن را به مصاف با شورای کانگ و نجات انتقام جویان خط زمانی اصلی خواهند فرستاد.

در حال حاضر تمرکز سریال روی ماجراجویی پرفراز و نشیب لوکی است، اما به احتمال بالا قسمت پایانی نقش خدای شرارت را برای پروژه‌های آتی دنیای سینمایی مارول راه اندازی خواهد کرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments