حذف ابرقهرمان لیگ عدالت در فیلم The Flash

نسخه ناقص لیگ عدالت

ابرقهرمان لیگ عدالت در فیلم The Flash

دیبو فلش در بلاک باستر بعد از مدتها انتظار با بازی ازرا میلر و مایکل کیتون منتشر شده است، اما یک ابرقهرمان لیگ عدالت در فیلم The Flash حضور ندارد.

لیگ عدالت برای اولین بار در سال ۲۰۱۷ با وجود مشکلاتی که در استودیو رخ داده بود ساخته شد؛ که به جنبش “Release the Snyder Cut” منجر شد و تا سال ۲۰۲۱ نتیجه‌ای نداشت. این تیم از آن زمان به بعد دیگر در صحنه‌ایی در کنار یکدیگر دیده نشدند، بجز سکانسی در فیلم Peacemaker؛ اما فیلم فلش به تازگی این گروه را بازسازی کرده، البته نسخه‌ایی با قدرت کمتر!

فیلم فلش شامل حضور همه اعضای لیگ عدالت از فیلم ۲۰۱۷، به جز Cyborg با بازی ری فیشر (Ray Fisher) بود. بدیهی است که بری آلن با بازی ازرا میلر (Ezra Miller) نقش محوری فیلم The Flash را بر عهده داشت و نه یک بلکه دو نسخه از اولین بازی بری آلن را در بلاک باستر بازی کرد. 

بتمن بن افلک نقش مهمی در سکانس اکشن آغازین داشت، جایی که او فلش را وارد کشتی کرد تا به او کمک کند تا آلبرتو فالکون (Alberto Falcone) را تعقیب کند. او همچنین اندکی پس از آن به عنوان بروس وین ظاهر شد، جایی که با بری بیرون از آپارتمانش درباره خطرات سفر در زمان صحبت کرد. واندر وومن با بازی گل گدوت (Gal Gadot) هم یکی از غافلگیرکننده‌ترین حضورها را داشت، که با استفاده از کمند معروفش، بتمن و آلبرتو فالکون را از سقوط از روی پل نجات داد. 

شاید سوپرمن هنری کویل نقش مهمی ایفا نکرده باشد، اما مرد پولادین با تصویری بدون چهره روی یک صفحه تلویزیون ظاهر شد، جایی که نشان داده شد در حالی که دیگر اعضای لیگ عدالت در تعقیب و گریز از فوران آتشفشان در گواتمالا هستند، مابقی اعضای گروه به دنبال آلبرتو هستند. اگرچه او در اکثر فیلم غایب بود، اما آکوامن با بازی جیسون موموآ (Jason Momoa) در آخرین لحظه در صحنه پس از تیتراژ حضور پیدا کرده و با آلن تصادف داشت.

ویکتور استون (Victor Stone) تنها عضو از لیگ عدالت است که از نظر فیزیکی به هیچ شکلی دیده نمی‌شود، با اینکه چندباری در فیلم به او اشاره می‌شود. همچنین زمانی که بری هنگام ورود به زمین مایکل کیتون (Michael Keaton) به جستجو لیگ عدالت می پردازد، به این شخصیت اشاره می‌شود، اما بری متوجه می‌شود که استون در این خط زمانی، حداقل هنوز به سایبورگ تبدیل نشده است. ری فیشر در مورد بیزاری خود از استودیو وارنر پس از برخورد بدی که در طول ساخت لیگ عدالت دریافت کرد، نسبتاً صریح بود. 

زمانی قرار بود Cyborg در فیلم فلش نقش مکمل داشته باشد که به یک نقش کوتاه کاهش یافت – احتمالاً در سکانس اکشن اول لیگ عدالت – قبل از اینکه در نهایت به طور کلی از فیلم حذف شود. هنگامی که HBO Max در می ۲۰۲۳ به مکس تغییر برند داد، فیشر تنها عضو غایب لیگ عدالت برای گزینه‌های عکس نمایه بود تا اینکه در نهایت بعد از واکنش شدید برخی از طرفداران در رسانه‌های اجتماعی اضافه شد.

با توجه به اینکه DCU در حال حاضر تحت نظر جیمز گان راه اندازی مجدد می‌شود و قسمت اعظم لیگ عدالت برای بازسازی آماده شده است، فیشر سایبورگ تقریباً هرگز باز نخواهد گشت. هر زمان که سایبورگ یک بار دیگر حاضر شود، احتمالا با چهره یک بازیگر جدید ظاهر خواهد شد، اما چه کسی می‌داند چه زمانی این اتفاق خواهد افتاد.

4.7 3 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا