1%
  • 0/10

اطلاعات تازه‌ای از فیلم Ballerina اسپین آف جان ویک منتشر شد

کارگردان وعده اثری سرتاسر هیجان را می‌دهد

اطلاعات تازه‌ای از فیلم Ballerina اسپین آف جان ویک منتشر شد ۰ ۲۹ شهریور ۱۴۰۲ سینمای ایران کپی لینک

لن وایزمن (Len Wiseman)، فیلمنامه نویس و کارگردان آمریکایی، اخیراً اطلاعات جدیدی را از روند ساخت فیلم Ballerina به اشتراک گذاشته است.

شی هتن (Shay Hatten) یک فیلمنامه نویس آمریکایی بوده و پس از تماشای دو قسمت ابتدایی جان ویک (John Wick) ایده‌ای برای ساخت یک اسپین آف در ذهنش شکل گرفت. او کار روی فیلمنامه را آغاز کرد و پس از اتمام برای لاینزگیت فرستاد. اگرچه استودیو سفارش چنین فیلمنامه‌ای را نداده بود، نظر مثبتی نسبت به آن داشت و با پرداخت مبلغی امتیاز ساختش را بدست آورد. این پروژه امروزه با نام Ballerina شناخته شده و آنا د آرماس (Ana de Armas) را در نقش اصلی خود دارد.

Ballerina بین دو فیلم John Wick: Chapter 3 – Parabellum و John Wick: Chapter 4 جریان داشته و درباره یک بالرین به نام رونی است که تصمیم دارد قاتلان خانواده خود را به کام مرگ بفرستد. رونی نخستین بار در قسمت سوم سری فیلم‌های جان ویک معرفی شد. البته در آنجا یونیتی فیلان (Unity Phelan)، رقصنده باله آمریکایی، نقشش را بر عهده داشت. در ضمن، کیانو ریوز (Keanu Reeves) هم در داستان فیلم مزبور خواهد بود.

لن وایزمن که وظیفه کارگردانی را بر عهده دارد، در مصاحبه اخیر خود با Entertainment Weekly جزئیات تازه‌ای را از وند ساخت فیلم Ballerina منتشر کرده است. فیلمنامه نویس و کارگردان آمریکایی قبل از هر چیز وعده داد اسپین آف جان ویک اکشن‌های سرگرم کننده‌ای با محوریت آنا د آرماس خواهد داشت. او همچنین گفت پروژه بخاطر اعتصاب فیلمنامه نویسان و بازیگران هالیوودی متوقف شده و اخیراً نسخه کارگردان را آماده کرده است. در ضمن، وایزمن روند فیلمبرداری بالرین را تجربه‌ای شگفت انگیز توصیف کرد.

مصاحبه گر بحث حضور آنا د آرماس در No Time to Die را به میان آورد که با بازخوردهای مثبتی از سوی مخاطبان مواجه شد؛ حضوری کوتاه و صد البته همراه با عملکردی عالی در درگیری‌های مسلحانه و نبردهای تن به تن. لن وایزمن در این باره گفت: «دقیقاً قرار است همین کار را انجام دهیم [اکشن‌های این چنینی داشته باشیم]. بخاطر ۱۵ دقیقه از او خوشتان آمد؟ خب، قرار است ۲ ساعت عاشقش باشید.»

فیلم بالرین در تاریخ ۱۸ خرداد سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۷ ژوئن سال ۲۰۲۴ میلادی) به سینماها خواهد آمد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments