بازیگر درکس از شخصیت های مهمان در فیلم Guardians of the Galaxy 3 گفت

سورپرایزهای زیادی تو راهند

بازیگر درکس از شخصیت های مهمان در فیلم Guardians of the Galaxy 3 گفت پارسا خلیلی ۲ ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ سینما
شخصیت های مهمان در فیلم Guardians of the Galaxy 3

درحالیکه آخرین پروژه مارولی جیمز گان (James Gunn) برای ورودش به سینماها آماده می‌شود، یکی از بزرگ‌ترین ستاره‌های آن به شخصیت های مهمان در فیلم Guardians of the Galaxy 3 اشاره کرده است.

فیلم Guardians of the Galaxy 3 پایان سه‌گانه یکی از محبوب‌ترین و دوست داشتنی‌ترین گروه‌های مارول است که برای اولین بار در سال ۲۰۱۴ به دنیای لایو اکشن ورود کردند. این فرانچایز کیهانی به نویسندگی و کارگردانی جیمز گان با داشتن داستانی گیرا، شخصیت پردازی بی‌نقص، موسیقی متن گوش نواز و جلوه‌های بصری زیبا همواره بزرگترین نقطه عطف دنیای سینمایی مارول به‌شمار می‌رود و طبق واکنش‌های اولیه تازه منتشره شده، قسمت سومش به بهترین شکل ممکن حماسه نگهبانان کهکشان را به پایان می‌رساند.

این فیلم ضمن به سرانجام رساندن داستان پر فراز و نشیب نگهبانان کهکشان، شخصیت‌های جدید زیادی را به دنیای سینمایی مارول معرفی خواهد کردند، مانند آدام وارلاک با بازی ویل پورتر (Will Poulter) و گروه کلاسیک نگهبانان به رهبری استاکار اوگورد با بازی سیلوستر استالونه (Sylvester Stallone). حالا سوال اصلی این است که آیا Guardians of the Galaxy 3 مانند پروژه‌های پیشین مارول، شخصیت های مهمان خواهد داشت یا خیر.

شخصیت های مهمان در فیلم Guardians of the Galaxy 3

در آخرین مصاحبه مطبوعاتی استودیو مارول، دیو باتیستا (Dave Bautista)، بازیگر نقش درکس، تایید کرد که طرفداران قراره شاهد درخشش شخصیت‌های مهمان زیادی باشند.

می‌توانم با اطمینان بگویم که این فیلم شخصیت‌‌های مهمان زیادی دارد. در کنار چهره‌های جدید، قراره شاهد بازگشت چهره‌های آشنایی هم باشید که اصلا انتظار دیدنشان را ندارید.

علاوه بر این، سیمون هارت (Simon Hart)، تهیه‌کننده اجرایی، درباره غرور و افتخاری که کل تیم در تکمیل این سه‌گانه احساس می‌کنند، صحبت کرد و اظهار داشت که بازیگران به خوبی توانستند تمامی عواطف و احساسات را در شخصیت‌های خود منعکس کنند.

ما به این پروژه افتخار می‌کنیم. در واقع همه به کاری که در طی ده سال گذشته انجام داده‌اند بسیار افتخار می‌کنند. در قسمت سوم شما شاهد چیزهای جدیدی خواهید بود. بازیگران به خوبی توانستند تمامی عواطف و احساسات را در شخصیت‌های خود منعکس کنند. جیمز با این فیلم به‌طرز غیرقابل باوری بسیاری از مرزها را جابجا کرد.

فرانچایز نگهبانان کهکشان در دهه گذشته به خاطر شخصیت‌های مهمان یا همان حضورهای افتخاری شناخته شده است. فیلم اول تانوس جاش برولین (Josh Brolin) و هاوارد اردک ست گرین (Seth Green) را به تصویر ‌کشید، در حالی که دنباله آن نگاهی اجمالی به آدام وارلاک داشت. به‌جز ثور کریس همسورث (Chris Hemsworth) و استار فاکس هری استایلز (Harry Styles) که پیش‌تر شایعه حضورشان توسط جیمز گان تکذیب شده بود، احتمال بازگشت هر شخصیتی وجود دارد، اما سوال بزرگ اکنون این است که منظور دیو باتیستا از چهره‌های غیرمنتظره دقیقا چیست؟ انتظار دیدن چه شخصیت‌هایی را باید داشته باشیم؟ تنها یک هفته تا یافتن پاسخ این سوال‌‌ها باقیست.

فیلم مورد انتظار Guardians of the Galaxy Vol. 3 در تاریخ ۵ می ۲۰۲۳ (۱۵ اردیبهشت سال ۱۴۰۲) در سینماها اکران خواهد شد.

5 2 آراء
امتیاز مطلب


guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا