#مهسا_امینی

وجود سیستم تغییر ظاهر زره در بازی God of War Ragnarok

کریتوس در ظاهرهای مختلف

زره در بازی God of War Ragnarok

استودیوی سانتا مونیکا رسما تایید کرد که سیستم تغییر ظاهر زره در بازی God of  War Ragnarok وجود دارد و بازیکن‌ها بدون از دست دادن قابلیت‌ها می‌توانند پوشش خود را به دلخواه تغییر دهند.

بعد از سال‌ها صبر و انتظار، در نهایت بازی جدید سری خدای جنگ تحت عنوان رگناروک طی روزهای آینده روانه بازار می‌شود؛ اثری که با روایت ماجراجویی جدیدی کریتوس و آترئوس، حماسه‌ نورس را به پایان می‌رساند. در همین حین، برخی از اعضای استودیو سانتا مونیکا هر از چند گاهی در گفت‌وگوها اطلاعات جدیدی از بازی به اشتراک می‌گذارند که در تازه‌ترین این اقدام‌ها، ساعاتی قبل طراح مبارزات بازی از وجود سیستم تغییر ظاهر زره در این عنوان خبر داد.

به بیان دقیق‌تر، آقای میهیر شث چندی پیش در جلسه پرسش و پاسخ گاد آو وار رگناروک در شبکه دیسکورد شرکت کرد که طی این جلسه، سوال‌های زیادی در خصوص سیستم مبارزه و همچنین زره بازی از سوی هواداران مطرح شد. در پاسخ به این سوال‌ها، آقای شث اعلام کرد که سیستم تغییر ظاهر زره در God of War Ragnarok وجود دارد و بازیکنان می‌توانند با حفظ قابلیت‌های یک زره، زره دیگری را به تن کنند.

میهیر شث در این زمینه می‌گوید:

در پاسخ به این سوال، باید بگویم که بله، این سیستم در بازی وجود دارد. شما می‌توانید این کار را انجام دهیم. این ویژگی در بازی وجود خواهد داشت.

البته، او جزئیات بیشتری از این ویژگی جذاب ارائه نکرد و مشخص نیست که سیستم تغییر ظاهر زره در بازی به چه صورت عمل می‌کند. در واقع، ممکن است که بازیکنان با انجام یک سری فعالیت‌ها بتوانند با حفظ قابلیت‌های مهم، ظاهر زره خود را ارتقا دهند یا از طریق یک فروشنده درون بازی بتوانند زره مورد نظر خود را خریداری کنند.

دقت داشته باشید که طی روزهای اخیر ویدیوهای متعددی از صحنه‌های مهم گیم‌پلی خدای جنگ رگناروک در بسیاری از شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که در صورت تماشای آن‌ها، حتما داستان بازی برایتان اسپویل خواهد شد. ماجرای این افشاگری‌ها از این قرار است که یکی از خرده‌فروشان برخلاف قوانین، بازی را زودتر از زمان مقرر به فروش رسانده که به دنبال آن، برخی از بازیکنان موفق به تجربه بازی شده‌اند. کوری بارلوگ، تهیه‌کننده مجموعه خدای جنگ، این اتفاق را ناامیدکننده خوانده و برای جلوگیری از اسپویل، از هواداران می‌خواهد که چند روزی از شبکه‌های اجتماعی دور بمانند.

لازم به ذکر است که بازی خدای جنگ رگناروک در روز ۹ نوامبر سال ۲۰۲۲ میلادی (۱۸ آبان ماه) به صورت انحصاری برای کنسول‌های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر می‌شود. شما همین حالا می‌توانید بازی مزبور را به طور دیجیتالی از طریق فروشگاه رسمی پلی استیشن پیش خرید کنید که در این صورت یک زره ویژه برای کریتوس و یک تونیک برای آترئوس به رایگان دریافت می‌کنید.

داستان بازی جدید خدای جنگ پس از اتفاقات نسخه پیشین جریان دارد؛ زمانی که فیمبول وینتر از راه رسیده و تمام نه قلمرو را تحت تاثیر خود قرار داده است. کریتوس به همراه پسرش، آترئوس برای پاسخ معماها سفر پرماجراجویی را به هر یک از قلمروها آغاز می‌کند و از طرفی، نیروهای آزگارد نیز برای نبرد عظیمی آماده می‌شوند. در همین حین، مادر بالدر یعنی فریا نیز از طلسم خود فرار کرده و قصد دارد انتقام مرگ پسرش را از کریتوس بگیرد.

شواهد امر گویای این موضوع است که اتمام بازی چیزی در حدود ۵۰ ساعت طول می‌کشد. البته، این رقم برای شرایط عادی بوده و بدیهی است که مدت زمان گیم‌پلی به درجه سختی و مهارت بازیکنان نیز بستگی دارد. بر این اساس، ظاهرا گیم‌پلی و محتوای گاد آو وار رگناروک تقریبا دو برابر نسخه قبلی خواهد بود و این بار با جهانی بزرگ‌تر روبه‌رو هستیم.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با وجود سیستم تغییر ظاهر زره در بازی God of War Ragnarok چیست؟ به نظر شما، آیا این اثر می‌تواند لقب بهترین بازی مجموعه خدای جنگ را به خود اختصاص دهد؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا