برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

رسما همکاری فورتنایت با Fallout تایید شد

در فصل جدید منتظر این همکاری باشید

رسما همکاری فورتنایت با Fallout تایید شد ۰ ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
همکاری فورتنایت با Fallout

به صورت رسمی اعلام شد به زودی و در آینده نزدیک شاهد همکاری فورتنایت با Fallout در این بازی بتل رویال محبوب خواهیم بود.

عنوان فورتنایت ساخته کمپانی اپیک گیمز (Epic Games) همواره در هر فصل و چپتر خود همکاری‌های مختلفی را با مجموعه‌های بزرگ دنیای سرگرمی ترتیب داده است تا مخاطبین آن به صورت مداوم، محتویات جدیدی برای تجربه و لذت بردن داشته باشند. به دنبال موفقیت همه جانبه سریال تلویزیونی فال‌اوت و انتشار به‌روزرسانی مختلف برای نسخه چهارم آن و هم‌چنین بازی Fallout 76، رد پای این مجموعه درون فورتنایت و احتمال همکاری این دو، مورد گمانه‌زنی فراوانی قرار گرفته بود.

از همین رو منطقی به نظر می‌رسید که اعضای سازنده فورتنایت در استودیو اپیک گیمز بخواهند همکاری عنوان بتل رویال محبوب خود را با محتویاتی از مجموعه فال‌اوت به هر شکلی که ممکن شود ترتیب دهند. سرانجام روز گذشته اپیک گیمز با انتشار پستی در شبکه اجتماعی ایکس یا همان توییتر سابق به صورت رسمی همکاری فورتنایت با Fallout را مورد تایید قرار داد.

پست منتشر شده در توییتر بسیار ساده بوده و تنها شامل عکسی از کاراکتر انجمن برادری فولاد و زره آهنی آن‌ها می‌شود و در عنوان این پست نیز تنها از دو ایموجی چشمک و ایموجی انگشت شصت تایید استفاده شده است. به غیر از این، تیم سازنده هیچ جزئیات دیگری در خصوص محتویات این همکاری ارائه نکرد. با این حال مسلما اسکین مربوط به شخصیت انجمن برادری فولاد در بازی فورتنایت قرار می‌گیرد اما در خصوص سایر اسکین‌ها اکنون نمی‌توان حدس بیشتری ارائه کرد.

با توجه به موفقیت اقتباس تلویزیونی صورت گرفته از مجموعه فال‌اوت محصول شبکه آمازون پرایم ویدئو، اضافه شدن اسکین مربوط به شخصیت‌های اصلی این سریال در عنوان بتل رویال مورد بحث قطعا باعث استقبال مخاطبین خواهد شد. به این ترتیب شخصیت‌هایی چون لوسی مک‌لین و غول می‌توانند در اولویت برای اضافه شدن اسکین‌شان در بازی قرار بگیرند. اپیک گیمز تاریخ انتشار دقیقی نیز برای همکاری فورتنایت با Fallout اعلام نکرده اما انتظار می‌رود همزمان با انتشار فصل سوم از چپتر پنجم بازی که از تاریخ 24 می آغاز می‌شود، محتویات فال‌اوت نیز در فورتنایت در دسترس قرار بگیرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments