نسخه‌ی استارتر بازی Final Fantasy XIV Online را رایگان دریافت کنید

تنها روی PS4 و فقط سه روز دیگر برای این کار فرصت دارید

نسخه‌ی استارتر بازی Final Fantasy XIV Online

شرکت Square Enix نسخه‌ی استارتر بازی Final Fantasy XIV Online را برای مدت محدودی روی PS4 رایگان کرده است.

نسخه‌ی استارتر که شامل بازی اصلی یعنی Final Fantasy XIV: A Realm Reborn و یک حق اشتراک به مدت ۳۰ روز می‌شود، به طور عادی ۳۰ دلار قیمت دارد. حالا ولی این نسخه به صورت رایگان روی کنسول پلی‌استیشن 4 در دسترس است. توجه داشته باشید که تا ۶ خرداد یعنی سه روز دیگر برای دریافت آن فرصت دارید.

این نکته را هم مد نظر بگیرید که نسخه‌ی استارتر بازی Final Fantasy XIV Online تنها شامل بازی اصلی می‌شود و بسته‌های گسترش‌دهنده‌ی Heavensward، Stormblood و Shadowbringers را باید جداگانه تهیه کنید.

قسمت چهاردهم از فرنچایز «فاینال فانتزی» در سبک MMORPG اولین بار در سال ۲۰۱۰ میلادی برای رایانه‌های شخصی منتشر شد، اما در آن مقطع زمانی به علت مشکلات عدیدی که داشت تا مرز تبدیل شدن به یک شکست تجاری پیش رفت. پس از آن تیم سازنده‌ی بازی تصمیم به یک تغییر و تحول اساسی گرفت و بازی را به کل زیر و رو کرد. به‌طوری که در نوامبر ۲۰۱۲ طی یک اتفاق درون بازی، کل دنیای آن نابود و از نو متولد و سپس نسخه‌ای جدید با نام A Realm Reborn جایگزین آن شد. این نسخه که در حال حاضر برای رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن 4 موجود است، یکی از موفق‌ترین عناوین Square Enix طی دهه‌ی گذشته به حساب می‌آید و بیش از ۱۸ میلیون کاربر تا به حال در آن ثبت‌نام کرده‌اند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا