#مهسا_امینی

تصاویر جدید Final Fantasy VII Remake روی منطقه‌ی Wall Market تمرکز می‌کند

شخصیت‌ها و مکان‌های Wall Market در نسخه‌ی بازسازی چگونه به نظر می‌رسند؟

تصاویر جدید Final Fantasy VII Remake

شرکت Square Enix یک سری اطلاعات و تصاویر جدید از عنوان Final Fantasy VII Remake منتشر کرده است که در آن‌ها، به منطقه‌ی Wall Market و شخصیت‌های حاضر در آن می‌پردازد.

در این تصاویر جدید، اسکوئر انیکس قصد دارد نشان دهد تا مناطقی مثل Wall Market و The Honeybee Inn به چه شکلی در نسخه‌ی ریمیک بازسازی شده‌اند. این مورد تنها به مناطق محدود نیست و در این تصاویر، شاهد برخی شخصیت‌های بازی در ظاهر جدید خود هستیم. اسکوئر انیکس همراه این موارد توضیحاتی هم ارائه داده است که هم حکم یادآوری برای مخاطبان قدیمی و طرفداران را دارد، هم یک آشنایی اولیه برای مخاطبان جدید است.

Tsung

این Tsung رهبر گروه The Turks است. گروه The Turks یک واحد کوچک و نخبه در Shinra است که هر کاری سازمان نیاز داشته باشد انجام می‌دهد؛ مثل جستجو برای یافتن فرد برگزیده و تبدیل شدن به SOLDIER، حفاظت از افراد خاص و یا آدم‌کشی.

رهبر خونسرد آن‌ها در مدیریت زیردستان غیرعادی خود استعداد دارد. سانگ از آشنایان قدیم اریث است و او را از وقتی به زاغه‌ها نقل مکان کرد تحت نظر دارد.

Don Corneo

این آدم پست چشم‌چران حکمران حقیقی Wall Market است. او میزبان برنامه‌های شبانه‌ای برای یافتن Mrs. Corneo است و اگرچه دهان او همچون صورتش زننده است، اما راه غیرمعمولی برای کنترل مردم دارد. حتی پست‌ترین طبقه‌ی جامعه هم در دستان اوست.

Andrea Rhodea

صاحب و رقاص The Honeybee Inn نفوذ زیادی در قلمروی خود دارد، آن هم با توانایی تایید زنان برای برنامه‌های Corneo. هر شب، او تماشاچیان خود را با اجراهایی خیره می‌کند که غیرقابل توصیف هستند. او سخت‌گیرانه ذهن و بدن خود را تمرین می‌دهد و همیشه به دنبال بی‌نقص بودن است.

Leslie Kyle

پادوی Don Corneo جوان به نظر می‌رسد؛ نگاه بی‌احساس او و بی‌تفاوتی معمولش، این افتخار را به او داده است تا در میان افراد Corneo باشد.

Madam M

او مسئول سالن ماساژ در Wall Market است. مثل Andrea او نفوذ زیادی در قلمروی خود دارد که شامل توانایی تایید زنان برای برنامه‌های Corneo هم می‌شود. حواس‌تان باشد که او از آن آدم‌های مغرور است و تنها وقتی خوش‌خویی می‌کند که مشتریان پولداری داشته باشد.

Chocobo Sam

یک نگهدارنده‌ی چوکوبو در Wall Market که یکی از افراد برجسته‌ای است که توانایی تایید زنان برای برنامه‌های Corneo را دارد. او یک سرویس نقل و انتقال با نام Sam’s Delivery دارد و همچنین یک قمارباز حریص است.

Wall Market

این منطقه روی خرابه‌های بخش Sector 6 بنا شده است. وال مارکت بزرگ‌ترین و بدنام‌ترین بخش سرگرمی Midgar محسوب می‌شود و Don Corneo کنترل آن را به عهده دارد. این منطقه به طور کامل از کنترل شینرا خارج است.

Corneo Colosseum

منطقه‌ای زیرزمینی در Wall Market که محلی برای مبارزه با انسان‌ها و همچنین هیولاهاست.

The Honeybee Inn

باشگاهی شبانه در Wall Market که محل برگزاری برنامه‌های Don Corneo است.

به جز این تصاویر جدید اطلاعات بیشتری هم وجود دارد که می‌توانید در سایت شرکت Square Enix آن‌ها را مشاهده کنید. عنوان Final Fantasy VII Remake در تاریخ ۲۲ فروردین ۱۳۹۹ برای پلی‌استیشن 4 منتشر خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا