#مهسا_امینی

مراحل ساخت بازی Final Fantasy VII Remake به اتمام رسید

احتمالا دیگر شاهد به تاخیر افتادن تاریخ انتشار بازی نخواهیم بود

مراحل ساخت بازی Final Fantasy 7 Remake

تتسویا نومورا کارگردان بازی Final Fantasy VII Remake رسما از اتمام مراحل ساخت آن خبر داد.

دیروز به صورت غیرمنتظره‌ای شاهد عرضه دموی بازسازی Final Fantasy VII روی پلی‌استیشن 4 بودیم. حال باید بگوییم که این آخرین خبر خوب برای طرفداران مجموعه‌ی فاینال فانتزی نیست. مطابق اعلام کارگردان بازی «تتسویا نومورا» مراحل ساخت Final Fantasy VII Remake به پایان رسیده است و این بازی به‌زودی روی یک دیسک کپی و برای سونی ارسال خواهد شد و پس از آن، در تاریخ معین شده در دسترس مخاطبان قرار خواهد گرفت. پس از تاخیری که پیش از این برای بازی پیش آمد، بسیاری از طرفداران یک تعویق دیگر در تاریخ انتشار بازی را پیش‌بینی می‌کردند که خوشبختانه با این خبر می‌توان مطمئن بود که دیگر شاهد به وجود آمدن هرگونه تاخیر در عرضه‌ی بازی نخواهیم بود.

تتسویا نومورا کارگردان نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Final Fantasy VII در مصاحبه‌ای با وب‌سایت ژاپنی 4Gamer به این شکل خبر از اتمام مراحل ساخت بازی داد:

بله، همه چیز در حال حاضر آماده است. ما به مقداری زمان بیشتر برای بهبود کیفیت بازی احتیاج داشتیم، اما حالا مراحل ساخت به پایان رسیده است و دیگر شاهد هیچ تاخیری در انتشار بازی نخواهیم بود.

Final Fantasy VII Remake اولین قسمت از بازسازی نسخه‌ی اصلی بازی محسوب می‌شود. تیم اسکوئر انیکس در حال حاضر مشغول کار روی قسمت بعدی این بازسازی هستند. پیش از این شرکت اسکوئر انیکس اعلام کرده بود که تاخیر به وجود آمده برای Final Fantasy VII Remake هیچ‌گونه تداخلی در انتشار قسمت دوم این بازی ایجاد نخواهد کرد.

کمپانی اسکوئر انیکس، سابقه زیادی در تاخیر انداختن در زمان انتشار بازی‌ها دارد. برای مثال، ساخت بازسازی Final Fantasy VII از پنج سال پیش شروع شد و جالب است بدانید که صحبت‌های اولیه برای بازسازی آن از سال ۲۰۰۰ آغاز شده است.

بازی Final Fantasy VII Remake در تاریخ ۱۰ آپریل ۲۰۲۰ (۲۲ فروردین ۱۳۹۹) به صورت انحصاری برای پلی‌اسیتشن 4 عرضه خواهد شد. همچنین همین حالا می‌توانید پیش از انتشار نسخه اصلی به تجربه‌ی دموی قابل بازی این اثر بپردازید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا