دموی بازی Final Fantasy VII Remake برای پلی‌استیشن 4 منتشر شد

هم اکنون این دموی جذاب را بازی کنید

دموی بازی Final Fantasy VII Remake برای پلی‌استیشن 4 منتشر شد نیکان صبوری ۰ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ اخبار بازی
دموی بازی Final Fantasy VII Remake

دارندگان کنسول پلی‌استیشن 4 هم‌اکنون می‌توانند دموی بازی Final Fantasy VII Remake را دانلود و به تجربه‌ی آن بپردازند.

اگر به یاد داشته باشید، در روز‌های ابتدایی سال ۲۰۲۰ میلادی شایعات و اخبار بسیار زیادی در خصوص دموی قابل بازی Final Fantasy VII Remake به بیرون منتشر شد. از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به فاش شدن ویدیوی آغازین دمو و حتی لو رفتن آیکون آن توسط فروشگاه پلی‌استیشن اشاره کرد.

حال چندی پیش، به صورت غافلگیر کننده‌ای دموی بازی Final Fantasy VII Remake در فروشگاه پلی‌استیشن قرار گرفته و دارندگان PS4، اکنون می‌توانند با کنسول خود به بخش مورد نظر رفته و آن را دانلود کنند. حجم این دمو، ۷.۵۵ گیگابایت بوده و شامل مرحله‌ی آغازین بازی می‌شود. لازم به ذکر است که کاربران برای دریافت دمو نیازی به سرویس ویژه‌ی پلی‌استیشن پلاس نخواهند داشت. توسعه‌ی دهندگان برای کسانی که موفق شوند این دمو را تا قبل ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ (۱۱ می ۲۰۲۰) دانلود و اجرا کنند، به آن‌ها یک تم ویژه و اختصاصی هدیه خواهند داد.

طبق گفته‌ی توسعه‌دهندگان، بازی Final Fantasy VII Remake حجمی نزدیک به ۱۰۰ گیگ دارد. در خبر خوب دیگری که برای علاقه‌مندان به فرانچایز Final Fantasy داریم، می‌توان به شروع توسعه‌ی بخش دوم Final Fantasy VII Remake اشاره کرد. کارگردان بازی، تتسویا نومورا گفت که در قسمت دوم شاهد فضای بسیار بزرگتری نسبت به نسخه‌ی اول آن خواهیم بود. همچنین او متذکر شد که به دلیل خالی نبودن محتوای بازی Final Fantasy VII Remake، تیم توسعه المان‌ها و ویژگی‌های بسیار زیادی به بازی اضافه کرده‌اند که در نسخه‌ی اورجینال وجود ندارد.

بازی Final Fantasy VII Remake در تاریخ ۱۰ آوریل ۲۰۲۰ میلادی (مصادف با ۲۲ فروردین ۱۳۹۹) به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن 4 منتشر خواهد شد. لازم به ذکر است که این اثر تا چهارمین روز آوریل سال ۲۰۲۱ میلادی (مصادف با ۱۵ فروردین ۱۴۰۰) در انحصار کنسول سونی خواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا