دموی Final Fantasy VII Remake توسط فروشگاه پلی‌استیشن ۴ لو رفت

همچنین بازی Patapon 2 Remastered در کنار این دمو لیست شد

دموی بازی Final Fantasy VII Remake

دموی بازی Final Fantasy VII Remake و عنوان Patapon 2 Remastered به شکل کاملا غیرمنتظره، توسط فروشگاه پلی‌استیشن ۴ لیست شد.

برخی از شرکت‌ها قبل از انتشار رسمی عناوین خود، دموی قابل بازی از آن عنوان منتشر می‌کنند. این روش هم می‌تواند طرفداران این بازی را راضی نگه دارد و همچنین یک روش تبلیغاتی بسیار خوب برای سازندگان باشد.

سایتی به نام gamstat وجود دارد که آخرین بازی‌ها و دمو‌هایی که در فروشگاه پلی‌استیشن قرار می‌گیرد را در سایت خود قرار می‌دهد. این سایت دمو‌ی بازی Final Fantasy VII Remake و عنوان Patapon 2 Remastered را به همراه آیکون‌هایشان قرار داده است. دمو‌ی Final Fantasy VII Remake پیش از این توسط اسکوئر اینکس تایید شده بود و دمویی از بازی در مراسم‌هایی مانند E3 2019، EGX 2019 و Gamescom 2019 برای عموم قابل بازی بود. حال معلوم نیست دمویی که برای پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌شود همان دمو‌ی مراسم‌ها باشد یا به طور کلی یک دمو‌ی تازه از بازی منتشر شود.

در کنار این موضوع بازی Patapon 2 Remastered که برای مدت طولانی خبری از آن نبود، در کنار دموی Final Fantasy VII Remake در این لیست آپدیت شد. بازی Patapon 2 Remastered در دسامبر سال ۲۰۱۷ معرفی شد ولی از آن زمان به بعد سونی هیچ اطلاعاتی در خصوص این بازی منتشر نکرد. Patapon نام یک اثر دوبعدی موزیکال است که توسط پیرامید برای کسنول دستی PSP عرضه گردید. قسمت اول این بازی در سال ۲۰‍۱۷ برای کنسول پلی‌استیشن ۴ بازسازی شد و هنوز تاریخ انتشاری برای قسمت دوم این بازی وجود ندارد.

این‌ها تنها عناوینی نیستند که سایت Gamstat اطلاعاتی از آن‌ها را فاش کرده است. این وب‌سایت از بازی‌ Resident Evil 3 یک هفته قبل از معرفی رسمی آن، رونمایی کرده بود!

Final Fantasy VII Remake یک عنوان بازسازی شده‎‌ی زیبا از قسمت هفتم Final Fantasy است که در تاریخ 13 اسفند 1398 برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا