#مهسا_امینی

بخش دوم Final Fantasy VII Remake در حال توسعه است

کارگردان این بازی تایید کرد که قسمت دوم در حال ساخت است

بخش دوم Final Fantasy VII Remake

تتسویا نومورا تایید کرد که او به همراه تیم سازنده در حال توسعه‌ی بخش دوم Final Fantasy VII Remake هستند.

بازی مورد انتظار Final Fantasy VII Remake یک عنوان بازسازی شده‎‌ی زیبا از قسمت هفتم Final Fantasy است که در تاریخ 13 اسفند 1398 برای کنسول پلی‌استیشن 4 منتشر می‌شود. در آخرین بلاگ سایت اسکوئر انیکس، کارگردان بازی Final Fantasy VII Remake یعنی تتسویا نومورا تایید کرد که او و استودیوی سازنده در حال کار روی نسخه‌ی دوم Final Fantasy VII Remake هستند. او در این باره می‌گوید:

ما در حال کار روی قسمت دوم بازی هستیم و من در این باره مطمئن خواهم بود که با بازی کردن این عنوان سطح انتظارات شما فراتر از عظمت Midgar خواهد رفت.

با توجه به اظهارات نومورا، هر چند که قسمت اول Final Fantasy VII Remake در شهر Midgar تمرکز دارد ولی بزرگی آن به قدری است که بسیاری نمی‌توانند آن را پیش‌بینی کنند. او در خصوص بزرگی Midgar می‌گوید:

شهر Midgar به تنهایی به اندازه‌ای گسترده و بزرگ است که مجبور شدم جهت خالی نبودن فضای آن، امکانات تازه‌ای اضافه کنم.

همچنین کارگردان بازی می‌گوید که در این اثر، باس‌های جدیدی به بازی اضافه شده است که در نسخه‌ی اصلی آن وجود ندارد.

با اینکه خبر شروع شدن قسمت دوم Final Fantasy VII Remake، برای طرفداران بسیار خوش‌آیند و خوب است ولی سوال اصلی اینجاست که Final Fantasy VII Remake قرار است چند قسمت باشد؟ زیرا کمپانی Square Enix هنوز به این سوال جواب نداده و به نظر می‌رسد حتی خود سازندگان هم نظر قطعی در این خصوص ندارند. ناشر بازی در اوایل سال میلادی گفته بود که در حال تلاش‌اند تا بفهمند که بخش دوم Final Fantasy VII Remake چه مقدار محتوا لازم دارد و در نتیجه بتوانند میزان قسمت‌های Final Fantasy VII Remake مطمئن شوند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا