از تصویر روی جلد Final Fantasy VII Remake رونمایی شد

فصلی به گستردگی یک کتاب

از تصویر روی جلد Final Fantasy VII Remake رونمایی شد Masoudezt ۰ ۰۸ مهر ۱۳۹۸ اخبار بازی
تصویر روی جلد Final Fantasy VII Remake

چندی‌ پیش از تصویر روی جلد Final Fantasy VII Remake رونمایی شد. این بازسازی بسیار گسترده بوده و اخبار منتشر شده، تنها در مورد قسمت اول آن است.

تصویری که در پایین مشاهده می‌کنید، طرح روی جلد معرفی شده برای عنوان Final Fantasy VII Remake است. این اثر که نسخه‌ای بازسازی‌ شده از یکی از بازی‌های سری محبوب Final Fantasy است، در تاریخ 13 اسفند 1398 (3 مارس 2020) عرضه خواهد شد. نکته‌ای که در مورد این عنوان وجود دارد این است که در تاریخ اعلام شده برای عرضه، تنها قسمت اول از این نسخه بازسازی شده در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت و تاریخ انتشار قسمت‌های بعد هنوز مشخص نیست.

تصویر روی جلد Final Fantasy VII Remake

 عنوانی که Square Enix، آن را با نام Final Fantasy VII Remake به کاربران معرفی کرده است، در واقع گسترش و ارتقا یافته بخش Midgar نسخه اصلی بازی خواهد بود که حدودا 4 ساعت اول بازی اصلی را تشکیل می‌دهد. نسخه بازسازی شده عالی به‌نظر می‌رسد اما زمان اتمام کل پروژه هنوز مشخص نیست، به‌طوری که کارگردان این اثر، یوشینوری کیتاسه در رویداد E3 گفته که حتی خودشان هم نمی‌دانند این بازسازی دارای چند قسمت خواهد بود.

باتوجه به چیزهایی که تاکنون دیده‌ایم، می‌توان گفت که نسخه بازسازی‌‌شده بسیار متفاوت‌تر و گسترده‌تر از بخش Midgar نسخه اصلی Final Fantasy VII خواهد بود. داستان این بازی گسترش یافته، گیم‌پلی آن دستخوش تغییرات اساسی شده و شاهد هزاران تغییر در بخش‌های بزرگ و کوچک آن هستیم؛ اما همچنان این نسخه، تنها بخشی از کل داستان Final Fantasy VII است. اما چرا در تصویر روی جلد Final Fantasy VII Remake هیچ نشانه‌ای از اینکه بازی تنها بخشی از داستان نسخه اصلی بوده قرار داده نشده است؟ (اسکوئر انیکس پس از مطرح‌شدن این سوال، در آن لحظه پاسخی برای آن نداشت)

در کنفرانس معرفی عنوان بازسازی شده Final Fantasy VII ، ناشر بازی، این اثر را اینگونه توصیف کرد:

بازی Final Fantasy VII Remake یک تجسم مجدد از نسخه اصلی و معروف آن بوده که با پرداختن عمیق‌تر به داستان و شخصیت‌های این نسخه، سبک نقش‌آفرینی بازی را از نو توصیف کرده‌ است. قسمت اول این پروژه در شهر Midgar بوده و یک تجربه بازی منحصر به‌فرد را برای کاربر رقم خواهد زد که می‌تواند شروع بسیار خوبی برای سری باشد.

نظر شما در مورد Final Fantasy VII Remake چیست؟ آیا با حدود یک‌دهم داستان بازی اصلی می‌توان یک اثر کامل را به‌خوبی پیاده‌سازی کرد؟

لازم به ذکر است که این عنوان به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن 4 منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا