#مهسا_امینی

بازی بتل رویال Final Fantasy VII با انتشار تریلری معرفی شد

تلاش سربازان برای زنده ماندن در میدگار

بازی بتل رویال Final Fantasy VII با انتشار تریلری معرفی شد عرفان بدری ۰ ۰۹ اسفند ۱۳۹۹ تریلر بازی

درست پس از معرفی بازی Final Fantasy VII: Intergrade برای کنسول PS5 در جریان رویداد State of Play،  شرکت Square Enix از بازی بتل رویال Final Fantasy VII رونمایی کرد. این عنوان اولین بازی بتل رویال در جهان Final Fantasy است و Final Fantasy VII: The First Soldier نام دارد.

بازی Final Fantasy VII یکی از عناوین نقش‌آفرینی مهم و تاثیرگذار در تاریخ بازی‌های ویدئویی است که در سال ۱۹۹۷ برای کنسول PlayStation 1 منتشر شد. این عنوان در زمان عرضه‌ی خود با موفقیت بسیار زیادی همراه بود و هم فروش فوق‌العاده‌ای داشت و هم تعدادی جایزه دریافت کرد. چند سال بعد شرکت Square Enix تصمیم گرفت تا این عنوان را به یک مجموعه‌ی چند رسانه‌ای تبدیل کند و برای این کار از برند Compilation of Final Fantasy VII رونمایی کرد که قرار بود از طریق چند بازی و انیمیشن جهان Final Fantasy VII را گسترش داده و داستان‌های جدیدی را در آن روایت کند. اولین عنوان از این مجموعه بازی موبایلی Before Crisis: Final Fantasy VII بود که در سال ۲۰۰۴ منتشر شد. سپس در سال ۲۰۰۵ انیمیشن‌های Final Fantasy VII: Advent Children و Last Order: Final Fantasy VII پخش شدند. در ادامه بازی Dirge of Cerberus: Final Fantasy VII برای PS2 و Crisis Core: Final Fantasy VII برای PSP به ترتیب در سال‌های ۲۰۰۶ و ۲۰۰۷ عرضه شدند. بعد از این هم در سال ۲۰۱۴ بازی رایگان Final Fantasy VII G-Bike برای تلفن‌های هوشمند اندروید و iOS در دسترس قرار گرفت. اکنون پس از سال‌ها Final Fantasy VII Remake منتشر شده و به نظر می‌رسد که شرکت Square Enix قصد دارد بازهم جهان Final Fantasy VII را گسترش بدهد.

شرکت Square Enix مدتی پیش با انتشار تریلری از بازی بتل رویال Final Fantasy VII رونمایی کرد. این عنوان که Final Fantasy 7: The First Soldier نام دارد، اولین بازی بتل رویال بر اساس جهان Final Fantasy است و در اواخر سال میلادی جاری برای تلفن‌های هوشمند اندرویدی و iOS منتشر خواهد شد.

هنوز جزئیات چندانی از این بازی و داستان آن در دسترس نیست، اما این طور که Square Enix گفته این عنوان پس از وقایع Final Fantasy VII و در سرزمین میدگار جریان دارد و شما را در نقش یکی از سربازانی قرار می‌دهد که برای زنده ماندن در برابر دیگر بازیکن ها تلاش می‌کند.

بازی Final Fantasy VII: The First Soldier در اواخر سال میلادی جاری برای تلفن‌های هوشمند اندرویدی و iOS در دسترس قرار می‌گیرد، این عنوان هنوز برای پلتفرم دیگری تائید نشده است و مشخص نیست که به صورت رایگان منتشر می‌شود یا خیر، البته با توجه به بتل رویالی بودن آن و پلتفرم‌هایش می‌توان انتظار داشت که این بازی به صورت رایگان قابل تجربه باشد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا