شخصیت Red XIII را در بازی Final Fantasy 7 Remake قابل بازی کنید!

آن هم با یک ترفند نسبتا ساده

شخصیت Red XIII را در بازی Final Fantasy 7 Remake قابل بازی کنید! سید مجتبی محمودی ۰ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی

اگر جزو آن دسته از مخاطبان بازی Final Fantasy 7 Remake هستید که از قابل بازی نبودن شخصیت Red XIII در آن ناراحت بودید، حالا وقت انتظار به سر رسیده است.

یکی از کمبودهای نسخه‌ی ریمیک قسمت هفتم «فاینال فانتزی» نسبت به نسخه‌ی اصلی، قابل بازی نبودن شخصیت Red XIII است و همین مسئله باعث ناراحتی بسیاری از طرفداران شده بود. حالا مشخص شده است که با یک ترفند می‌توان او را نه به طور کامل، ولی در بخش‌هایی قابل بازی کرد.

این موجود نیمه گرگ/ نیمه شیر دوست‌داشتنی، در چپتر ۱۷ بازی به عنوان شخصیت مهمان ظاهر می‌شود و هوش مصنوعی آن را کنترل می‌کند، اما با استفاده از ویرایشگر فایل ذخیره‌ی بازی می‌توانید در قالب او هم به مبارزه بپردازید. این ترفند را یک هکری با لقب Xeeynamo پیدا کرده است که پیش از این یک ویرایشگر فایل ذخیره برای بازی Kingdom Hearts 3 درست کرده بود و حالا متوجه شده که برای ریمیک فاینال فانتزی ۷ هم کار می‌کند.

با اجرای این ترفند در بازی Final Fantasy 7 Remake قادر خواهید بود تا Red XIII را همچون دیگر شخصیت‌های قابل بازی حرکت دهید و با او حمله کنید، جاخالی دهید و دفاع کنید. در عین حال محدودیت‌هایی هم وجود دارد؛ مثلا این‌که نمی‌توان تجهیزات او را تغییر داد یا قادر به استفاده از جادو نیستید. مورد دیگر این‌که با پخش شدن یک کات‌سین دوباره او غیر قابل بازی می‌شود. ویدیوی بالا بخشی از گیم‌پلی او را نشان می‌دهد.

با این اوصاف اگر دل‌تان بخواهد تا کل این ریمیک را در قالب Red XIII تجربه کنید، باید منتظر نسخه‌ی رایانه‌های شخصی باشید تا مادسازان برایش دست به کار شوند. عنوان Final Fantasy 7 Remake در حال حاضر برای پلی‌استیشن 4 در دسترس است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا