بازی Final Fantasy VII Remake تا ماه آوریل میلادی تاخیر خورد

بیانیه‌ی رسمی اسکوئر انیکس در این مورد منتشر شد

تاخیر بازی Final Fantasy VII Remake

بازی مورد انتظار Final Fantasy VII Remake تا ماه آوریل تاخیر خورد. همچنین اسکوئر انیکس در این مورد بیانیه‌ای منتشر کرده است.

بدون شک بازی Final Fantasy VII یکی از محبوب‌ترین عناوین ساخته شده در صنعت گیم به‌حساب می‌آید و در سال ۱۹۹۷ توسط Square ساخته شد. شرکت Square در سال ۲۰۰۳ با استودیو Enix ادغام و برند اسکوئر انیکس را به وجود آوردند. حال با گذشت بیش‌ از ۱۰ سال از ساخت Final Fantasy VII، این استودیو بازیسازی قصد دارد نسخه‌ی بازسازی شده‌ی این اثر را روانه‌ی بازار کند.

Final Fantasy VII Remake اولین بار در جریان مراسم E3 سال ۲۰۱۵ میلادی با انتشار یک تریلر سینماتیک معرفی شد و تبدیل به یکی از مورد انتظار‌ترین بازی‌ها شد و بعد از گذشت مدت طولانی شرکت اسکوئر انیکس تاریخ انتشار بازی را تاریخ ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ (۳ مارس ۲۰۲۰) مقرر کرد. متاسفانه چند ساعت پیش این شرکت بازیسازی ژاپنی اعلام کرد که بازی با تاخیر همراه شده است. یوشیرو کیتاسو، تهیه‌ی کننده‌ی این اثر در یک بیانیه‌ای در حساب کاربری خود در شبکه‌ی اجتماعی نوشت:

می‌دانیم که بسیاری از شما منتظر عرضه‌ی بازی Final Fantasy VII Remake هستید و صبر و حوصله به خرج دادین تا آن چیزی که ما برای شما توسعه دادیم را تجربه کنید. برای این که مطمئن شویم که روند توسعه‌ی این اثر مطابق چشم‌انداز‌های ما و البته شایستگی طرفداران پیش برود، تصمیم گرفتیم که تاریخ انتشار بازی را تا ۲۲ فروردین ماه عقب بیاندازیم.

این تصمیم سختی برای ما بود، اما تصمیم گرفتیم که چند هفته بیشتر روی بازی کار کنیم تا بتوانیم پولیش‌های نهایی را روی آن اعمال کنیم تا طرفداران بتوانند بهترین تجربه را از بازی داشته باشند. من از طرف تیم از شما شدیدا عذرخواهی می‌کنم.

با توجه به گفته‌‌های تهیه کننده Final Fantasy VII Remake بازی در تاریخ ۲۲ فروردین ۱۳۹۹ (۱۰ آوریل ۲۰۲۰) منتشر خواهد شد. لازم به ذکر است این عنوان به مدت یک سال انحصاری کنسول پلی‌استیشن ۴ بوده و در سال ۲۰۲۱ برای دیگر پلتفرم‌ها منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا