چگونه از تخفیف‌های استانی فیلیمو بهره‌مند شویم؟

ظاهرا انتقادها نتیجه داشته است

حذف آپارات و فیلیمو از گوگل پلی استور

به لطف تخفیف‌های استانی فیلیمو که از ساعاتی پیش در دسترس قرار گرفته، می‌توانید اشتراک‌های سرویس را با تخفیف‌های ویژه خریداری کنید.

فیلیمو طی ماه‌های اخیر آماج حملات کاربران فضای مجازی بوده است. بسیاری از کاربران معتقد هستند فیلیمو و نماوا تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند تا سایت‌های دانلود فیلم و سریالی خارجی را تعطیل کنند. بدین ترتیب، به تنها انتخاب کاربران ایرانی بدل می‌شوند. اگرچه مدیران سرویس‌ها چنین اتهامی را رد کرده‌اند، کاربران همچنان پای حرف خود ایستاده‌اند. در حالی که حواشی مربوط به این ماجرا به اتمام نرسیده بود، چالش دیگری مقابل فیلیمو قرار گرفت.

اشتراک‌های فیلیمو اوایل سال جاری شمسی به میزان سرسام‌آوری افزایش یافت. کاربران قبلا با پرداخت ۵۰ هزار تومان می‌توانستند اشتراک ماهانه خریداری کنند اما این مبلغ به ۹۹ هزار تومان افزایش یافت. در پی این اتفاق، موجی انتقادی علیه سرویس استریم شرکت صباایده در شبکه‌های اجتماعی به راه افتاد. با افزایش انتقادها، تیم روابط عمومی یک بیانیه رسمی منتشر کرد تا شاید بتواند جو را بهتر کند. با توجه به متن، فیلیمو از یک سو از هیچ گونه حمایت دولتی‌ای برخوردار نبوده و از سوی دیگر به دنبال افزایش کمیت و کیفیت آثار خود است. تیم روابط عمومی در ادامه تاکید داشت از آن‌جایی که هزینه‌های تولید افزایش یافته، مجبور به بیشتر کردن قیمت اشتراک‌ها شده‌اند.

تخفیف‌های استانی فیلیمو هم اکنون قابل‌استفاده هستند. صباایده با انتشار یک بیانیه رسمی اعلام کرد کاربران ایرانی طی ماه‌های اخیر استقبال بسیار خوبی از محصولات سرویس‌شان داشته‌اند. از همین رو، تصمیم گرفته شد تخفیف‌های شناوری را روی اشتراک‌ها اعمال کنند. این تخفیف‌های شناور حالا به تخفیف‌های استانی تبدیل شده‌اند تا کاربران بسته به محل زندگی خود از کاهش قیمت ۲۰ الی ۴۰ درصدی برخوردار باشند. با خواندن جملات پیشین احتمالا این سوال در ذهنتان به وجود آمده که شهرها چگونه و بر چه اساسی دسته‌بندی می‌شوند.

با توجه به آنچه در بیانیه اخیر فیلیمو آمده، شهرهای کشور با توجه به گستره جغرافیایی و آمار تمکن مالی در چهار دسته مختلف قرار می‌گیرند. کلان‌شهرها از جمله تهران، تبریز، مشهد و شیراز فاقد تخفیف و سایر شهرها بنا به تقسیم‌بندی در سه بخش ۲۰ ،۳۰ و ۴۰ درصدی مشمول تخفیف می‌شوند. این تقسیم‌بندی بر اساس اطلاعات سالیانه وزارت کشور که در اختیار عموم قرار گرفته، اعمال شده و ۱۲۹۱ شهر کوچک و بزرگ کشور را شامل می‌شود. طرح اخیر، دومین طرح تخفیفی استانی فیلیمو از ابتدای سال ۱۴۰۰ به شمار می‌رود. برای مشاهده تخفیف‌های استانی فیلیمو می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

در خبری مرتبط، فیلیمو با محمد کارت وارد همکاری شده است. این فیلمساز جوان ایرانی شنای پروانه را در پرونده هنری خود دارد که طی چند وقت اخیر مورد توجه ایرانی قرار گرفت. محصول مشترکشان «یاغی» نام داشته و یک سریال است. از بازیگران هم می‌توان به طناز طباطبایی و پارسا پیروزفر اشاره کرد. در صورتی که هنوز برای تماشای شنای پروانه تصمیم نگرفته‌اید، توصیه می‌کنیم نقد آن را مطالعه کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا