پخش میخواهم زنده بمانم به خاطر عدم پایبندی به ممیزی‌ها متوقف شد

ممیزی‌هایی که تمامی ندارند!

پخش میخواهم زنده بمانم

خبرگزاری ایسنا با انتشار یک گزارش اختصاصی اعلام کرد پخش میخواهم زنده بمانم به خاطر عدم پایبندی به ممیزی‌ها متوقف شده است.

با افزایش سرعت اینترنت و افزایش دسترسی آن در ایران، شاهد شکل‌گیری وب سایت‌هایی که بودیم که هدفشان پخش آنلاین فیلم، سریال و مستند است. سرویس‌های استریم ایرانی در ابتدا آثار خارجی را به صورت دوبله یا همراه زیرنویس فارسی منتشر می‌کردند اما پس از چند سال تصمیم گرفتند فعالیت‌های خود را گسترش دهند. در همین راستا، ساخت آثار اختصاصی را شروع کردند. میخواهم زنده بمانم یکی از سریال‌هایی است که توسط سرویس‌های استریم ایرانی ساخته و پخش آن از اوایل اسفند سال گذشته شمسی آغاز شده است.

طبق گزارشی که در خبرگزاری ایسنا قرار گرفته، پخش میخواهم زنده بمانم به دستور معاونت اجتماعی نیروی انتظامی تا اطلاع ثانوی متوقف شده است. در مطلب وب سایت ایسنا به دلیل توقیف اشاره‌ای نشده اما طبق پستی که در صفحه اینستاگرامی سرویس فیلیمو قرار گرفته، سرنوشت برخی از شخصیت‌های منفی عامل توقیف بوده است. نیروی انتظامی همچنین مدعی شده اشکالات قبلا به تهیه‌کننده اعلام شده بودند اما او و تیم تولید از اعمال هر گونه تغییر خودداری کرده‌اند. در ضمن، روابط عمومی سرویس استریم فیلیمو پیرامون این رویداد یک بیانیه کوتاه منتشر کرده که در ادامه قرار داده شده است:

با درخواست معاونت اجتماعی نیروی محترم انتظامی، پخش سریال «می خواهم زنده بمانم» تا اطلاع ثانوی متوقف شده است و تیم تولید و ساترا در حال رایزنی برای رفع ابهامات و گفتگو درخصوص نقطه نظرات ایشان است.

از مسئولان محترم درخواست می‌شود با سعه صدر و آرامش به نظاره سریال بنشینند؛ تا سرنوشت شخصیت‌های منفی سریال بر اساس روند منطقی درام به سرانجام برسد و سازندگان جرأت و جسارت پرداختن به اتفاقات مهم و افراد نیک و بد روزگار را در کسوت های مختلف داشته باشند.

داستان میخواهم زنده بمانم در دهه ۶۰ شمسی جریان داشته و اتفاقات حول محور هما حقی و نادر سرمد می‌چرخد؛ زوجی که در آستانه ازدواج قرار دارند. اعضای خانواده حقی می‌خواهند پدر خانواده را با یک تولد مخفیانه غافلگیر کنند که مامورها سر رسیده و همه چیز خراب می‌شود. شخصیت‌های اصلی در ادامه متوجه می‌شوند در کامیون پدر خانواده مواد مخدر کشف شده است. هما و نادر حالا به تکاپو می‌افتند تا صاحب اصلی مواد را یافته و پدر خانواده را نجات دهند.

چهره‌های مشهوری در محصول فیلیمو به ایفای نقش پرداخته‌اند که از مهم‌ترین‌هایشان می‌توان سحر دولتشاهی، حامد بهداد، آزاده صمدی، علی شادمان و آناهیتا درگاهی را نام برد. در صورتی که نسبت به تماشای سریال میخواهم زنده بمانم مردد هستید، توصیه می‌کنیم نقد آن به قلم علیرضا میرمصطفوی را مطالعه کنید.

میخواهم زنده بمانم هر دوشنبه پخش می‌شود اما به خاطر درخواست معاونت اجتماعی نیروی انتظامی، قسمت پانزدهم آن امشب در دسترس علاقه‌مندان قرار نخواهد گرفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا