برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

برای شرکت در جام قهرمانان بازی های ویدیویی ثبت نام کنید

برگزاری مسابقات یکم تا هفتم خردادماه

برای شرکت در جام قهرمانان بازی های ویدیویی ثبت نام کنید ۰ ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار فناوری کپی لینک
جام قهرمانان بازی های ویدیویی

ششمین دوره جام قهرمانان بازی های ویدیویی ایران با همکاری بنیاد ملی بازی های رایانه‌ای و آپارات گیم، برای اولین بار به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

مسابقات بازی های ویدیویی ایران به عنوان یکی از بزرگترین و جذاب‌ترین رویدادهای بازی کشور، امسال نیز با همکاری بنیاد ملی بازی های رایانه‌ای و مجموعه آپارات، با جوایزی ارزنده برگزار خواهد شد.

این دوره به دلیل پاندمی کرونا و برای تسهیل مشارکت تمام افراد علاقه‌مند به‌صورت آنلاین اجرا خواهد شد.

دور مقدماتی ششمین دوره جام قهرمانان بازی های ویدیویی ایران از تاریخ یکم تا هفتم خرداد ماه ۱۴۰۰ در چهار رشته «فیفا۲۱ کنسول PS4»، «کلش رویال (موبایل)»، «بازی ایرانی فوتبالیستارز (موبایل)»، «بازی ایرانی بزن بهادر (موبایل)» برگزار می‌شود.

مجموع جوایز برای نفرات اول تا سوم تمام رشته‌ها ۲۵۰ میلیون تومان و ظرفیت پذیرش برای هر رشته ۵۱۲ نفر است. علاقه‌مندان به شرکت در این جام، می‌توانند با مراجعه به سایت https://baazico.ir از تاریخ ۲۱ تا ۲۷ اردیبهشت ماه، در هر یک از گروه‌های انتخابی ثبت نام کنند.

علاوه بر این، گروه منتخب قهرمانان دوره‌های گذشته ایرانی و غیرایرانی نیز در این دوره در رشته فیفا ۲۱ با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

با توجه به پیگیری‌های بسیار دوستداران بازی های ویدیویی و آنلاین بودن دور مقدماتی مسابقات، پیش‌بینی می‌شود که این جام با استقبال بسیار خوبی روبه‌رو شود.

لازم به ذکر است، در صورت مساعد بودن شرایط، فینال این مسابقات در یکی از پردیس‌های سینمایی بزرگ تهران و با حضور تماشاگران و اصحاب رسانه برگزار می‌شود که شرایط و تاریخ دقیق آن متعاقبا اعلام خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments