بازگشت ایرج طهماسب با مهمونی 2 در ایام نوروز

برنامه عروسکی دوست‌داشتنی ایرج طهماسب با فصل دوم خود ادامه پیدا می‌کند

مهمونی 2

پس از وقفه‌ای چند ماه، قرار است تا در ایام نوروز شاهد پخش برنامه مهمونی 2 با اجرا، نویسندگی و کارگردانی ایرج طهماسب باشیم.

مجموعه برنامه‌های تلویزیونی محبوب و دوست‌داشتنی کلاه قرمزی پس از سال‌ها، در سال ۱۳۹۷ به پایان رسید و از آن زمان دیگر سری جدیدی از آن ساخته نشد. ایرج طهماسب که نویسنده، کارگردان و مجری این برنامه بود، پس از یک وقفه چند ساله، در سال گذشته به سراغ تولید یک برنامه عروسکی جدید با نام مهمونی رفت.

پخش برنامه مهمونی از نوروز ۱۴۰۱ آغاز شد و تا اواسط مهمر امسال ادامه داشت. از همان زمان معرفی، برنامه مهمونی توجهات بسیاری را به خود جلب کرد و به دلیل عدم حضور شخصیت‌هایی مثل کلاه قرمزی و همچنین عدم همکاری حمید جبلی با عوامل تولید آن، با حواشی‌ای همراه بود. با این حال با وجود عروسک‌های جدید دوست‌داشتنی‌ای که خیلی زود توانستند به دل مخاطبان راه پیدا کنند، این مجموعه به موفقیت رسید.

اکنون با شروع سال جدید، قرار است شاهد پخش مهمونی 2 به عنوان فصل جدید این برنامه باشیم. ایرج طهماسب بازهم به عنوان مجری، نویسنده و کارگردان در این برنامه حضور دارد. همچنین عروسک‌های معروف و ثابت فصل اول این برنامه، مثل بچه با صدای هوتن شکیبا، پشه با صدای کاظم سیاحی، مگسی با صدای امیر ادیب و قیمه با صدای الی امامی نیز در برنامه مهمونی 2 حضور خواهند داشت.

پخش فصل جدید برنامه مهمونی از تاریخ یک فروردین ۱۴۰۲ آغاز می‌شود و در ایام نوروز، هفته‌ای دو قسمت از این مجموعه پخش خواهد شد. بعد از نوروز نیز هر پنجشنبه، قسمت جدیدی از مهمونی 2 منتشر می‌شود. فصل اول برنامه مهمونی از طریق رسانه شبکه خانگی نماوا پخش می‌شد، اما فصل جدید از طریق فیلیمو نیز در دسترس بینندگان و مخاطبان قرار خواهد گرفت. هنوز تعداد قسمت‌های فصل جدید مشخص نشده، اما احتمالا این سری نیز مانند فصل اول ۳۰ قسمت داشته باشد، بنابراین انتظار می‌رود پخش آن تا اواسط سال ۱۴۰۲ ادامه پیدا کند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا