1%
  • 0/10

سریال زخم کاری چه زمانی به انتها می‌رسد؟

زمان چندانی به پایان نمانده است

سریال زخم کاری چه زمانی به انتها می‌رسد؟ ۱ ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ اخبار ایران (تلویزیون) کپی لینک
تعداد قسمت‌های زخم کاری

به لطف پستی که ساعاتی قبل در شبکه اجتماعی اینستاگرام به اشتراک گذاشته شد، تعداد قسمت‌های زخم کاری مشخص شده است.

با گسترش اینترنت در ایران، سرویس‌های پخش فیلم آنلاین راه‌اندازی شدند. آن‌ها در ابتدا فیلم و سریال‌های خارجی را در اختیار مشترکان خود قرار می‌دادند تا اینکه تصمیم گرفتند روی تولید محصولات اختصاصی سرمایه‌گذاری کنند. از آنجایی که دست‌اندرکاران و بازیگران در شبکه نمایش خانگی از آزادی عمل بیشتری برخوردار هستند، نام‌های مشهوری با فیلیمو و نماوا همکاری کرده و می‌کنند.

زخم کاری، یکی از سریال‌هایی است که به صورت اختصاصی برای سرویس استریم فیلیمو ساخته شد. داستان، اقتباسی از رمان بیست زخم کاری اثر محمود حسین راد بوده و درباره مالک مالکی است. او مدیریت شرکتی را بر عهده دارد که تحت نظارت هلدینگ ریزآبادی قرار دارد. اگرچه سمیرا برادرزاده ابراهیم ریزآبادی است، دائما به همسر خود سرکوفت می‌زند که چیزی جز یک خدمتکار نبوده و تمامی سودها به جیب عمویش می‌رود. این سرکوفت‌ها نتیجه داده و مالک دست به اقدامی می‌زند که زمینه‌ساز باقی اتفاقات داستان است.

به لطف پستی که در شبکه اجتماعی اینستاگرام به اشتراک گذاشته شده، تعداد قسمت‌های زخم کاری مشخص شده است. تیم روابط عمومی ضمن انتشار یک تصویر جدید اعلام کرده سریال با پخش قسمت پانزدهم به انتها می‌رسد؛ قسمتی که در صورت عدم تغییر برنامه‌ریزی‌ها، هفته آینده پخش خواهد شد. در ضمن، تصویری که منتشر شده، رعنا آزادی ور را نشان می‌دهد که ایفاگر نقش سمیرا است. در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید:

رمان بیست زخم کاری با الهام از مکبث اثر ویلیام شکسپیر (William Shakespeare) نوشته شده و این موضوع به خوبی در سریال زخم کاری قابل‌لمس است. مکبث روی یکی از فرماندهان امپراتوری اسکاتلند تمرکز دارد که مطابق دستور پادشاه به نبرد با نروژی‌ها رفته و آن‌ها را شکست می‌دهد. با این حال، همسر مکبث به موفقیت‌هایش راضی نبوده و به صورت مداوم به او سرکوفت می‌زند. بدین ترتیب، مکبث از فرماندهی گوشت به فرمان به یک یاغی تبدیل می‌شود که تحت کنترل همسر خود قرار دارد؛ روند مشابهی در سریال زخم کاری وجود دارد. مالک نسبت به شرایط کنونی خود رضایت دارد اما حرف‌های همسرش او را در مسیری متفاوتی قرار می‌دهد.

سریال زخم کاری سعی دارد در کنار روایت یک قصه جذاب، فساد اقتصادی و اخلاقی حاکم بر طبقه ثروتمند جامعه را به تصویر بکشد. مطابق انتظار، تعداد قابل‌توجهی از سکانس‌ها که بر اساس واقعیت‌های جامعه امروز فیلمبرداری شده بودند، به دستور ساترا سانسور شدند. با افزایش تعداد حذفیات، دست‌اندرکاران تصمیم گرفتند از حذف صحنه‌های مورد نظر خودداری کنند. بدین ترتیب، قسمت هفتم با تاخیر در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت. البته زخم کاری تنها سریالی نیست که زیر تیغ تیز سانسور رفته است. می‌خواهم زنده بمانم هم به سرنوشت مشابهی دچار شده بود.

رعنا آزادی ور تنها چهره مشهوری نیست که در زخم کاری حضور دارد. جواد عزتی، هانیه توسلی، الهه حصاری، سیاوش طهمورث، مه لقا باقری و عباس جمشیدی فر دیگر بازیگرانی هستند که نقش‌های سریال را ایفا می‌کنند. در انتها، لازم به ذکر است قسمت جدید هر هفته جمعه ساعت ۸ صبح پخش می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments