کارگردان فیلم چهار شگفت انگیز خبری ناامیدکننده برای طرفداران دارد!

معرفی عضو جدید تیم نویسندگی

کارگردان فیلم چهار شگفت انگیز

مت شکمن کارگردان فیلم چهار شگفت انگیز در مصاحبه اخیر خود با The Playlist خبر ناامیدکننده‌ای را با طرفداران در میان گذاشته است.

پس از عملکرد فاجعه بار Fantastic Four محصول ۲۰۱۵ میلادی، این مجموعه کنار گذاشته شد تا اینکه والت دیزنی (Walt Disney) امتیازش را بدست آورد. استودیوی آمریکایی در رویداد آنلاین Disney Investors Day 2020 ساخت ریبوت چهار شگفت انگیز و اضافه شدنشان به Marvel Cinematic Universe را تایید کرد. با گذشت سه سال، این پروژه نه تنها جلوی دوربین نرفته، بلکه بازیگران اصلی‌اش هنوز معرفی نشده‌اند.

همزمان با طرفداران که بازیگران مناسب برای نقش‌های اصلی Fantastic Four را معرفی می‌کنند، نام‌های متعددی از سوی افشاگران صنایع فیلم و سریال طی هفته‌های گذشته مطرح شدند. البته بازیگران اصلی انتخاب شده و منتظر هستند اعتصاب به پایان برسد تا همکاری‌شان با مارول قطعی شود. در صورتی که اخبار را دنبال نمی‌کنید، بازیگران به هر گونه همکاری با استودیوهای فیلم و سریال پایان داده و خواهان دستمزدهای بالاتری هستند. در ضمن، پیش بینی می‌شود به محض اتمام اعتصاب شاهد رونمایی از بازیگران باشیم.

مت شکمن (Matt Shakman) برای تبلیغ سریال Monarch: Legacy of Monsters که در ساختش مشارکت داشته، مصاحبه‌ای را با The Playlist انجام داده است. کارگردان فیلم چهار شگفت انگیز در بخشی از گفتگو به این اثر مورد انتظار پرداخته و خبری ناامیدکننده را با طرفداران به اشتراک گذاشته است:

معرفی بازیگران اصلی قرار نیست به محض اتمام اعتصاب بازیگران انجام بگیرد اما در آینده اطلاعاتی را به اشتراک می‌گذاریم. امیدوار هستم مردم به اندازه من هیجان زده باشند.

با توجه به صحبت‌های فیلمساز آمریکایی، پیش بینی‌ها اشتباه از آب درآمده و طرفداران باید مدت بیشتری را برای شنیدن نام بازیگران اصلی منتظر بمانند. مت شکمن همچنین در بخش دیگری از مصاحبه خود از مشارکت جاش فریدمن (Josh Friedman) در آماده سازی فیلمنامه خبر داد. او و شکمن قبلاً در تولید WandaVision همکاری داشته‌اند. در ضمن، کارگردان فیلم چهار شگفت انگیز فاش نکرد برای داستان قسمت جدید از کدام کمیک بوک الهام گرفته است.

Fantastic Four از تاریخ ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۴ (مصادف با ۲ مه ۲۰۲۵ میلادی) به سینماها خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا