بازگشت گودزیلا در تصاویر سریال Monarch: Legacy of Monsters

خلاصه داستان در دسترس قرار گرفت

تصاویر سریال Monarch: Legacy of Monsters

اکانت سرویس Apple Tv Plus در شبکه اجتماعی ایکس، اولین تصاویر سریال Monarch: Legacy of Monsters را منتشر کرده است.

در پی موفقیت‌های Godzilla vs. Kong در سال ۲۰۲۱ میلادی، لجندری پیشنهاد ساخت یک سریال لایو اکشن بر اساس دنیای داستانی مانسترورس (MonsterVerse) را مطرح کرد. به محض این اتفاق، اپل تی وی پلاس علاقه نشان داد و وارد مذاکره شد تا امتیاز پخش Monarch: Legacy of Monsters را بدست بیاورد. در ادامه کریس بلک (Chris Black) و مت فرکشن (Matt Fraction) به تیم تولید پیوستند تا شورانر سریال باشند. در پرونده هنری آن دو بترتیب Star Trek: Enterprise و Hawkeye دیده می‌شود.

اکانت اپل تی وی پلاس در شبکه اجتماعی ایکس ساعاتی قبل نخستین تصاویر سریال Monarch: Legacy of Monsters را با علاقه مندان به اشتراک گذاشته است. تعداد تصاویر به رقم چهار رسیده و گودزیلا را نشان می‌دهد. در ادامه می‌توانید تصاویر را مشاهده کنید:

کرت راسل (Kurt Russell) که نقش لی شاو را در مانسترورس ایفا می‌کند، در سریال مونارک: میراث هیولاها بازمی‌گردد. همچنین در گذشته گمان می‌شد وایت راسل (Wyatt Russell) نقش پسر لی را بر عهده دارد اما به لطف خلاصه داستان مشخص شده او نسخه جوانی‌اش را به تصویر می‌کشد. در ادامه می‌توانید بخشی از خلاصه داستان را مطالعه کنید:

Monarch: Legacy of Monsters روایتگر تلاش‌های یک خواهر و برادر است که جا پای پدر گذاشته و می‌خواهند ارتباط خانواده‌شان با سازمانی مخفی به نام مونارک را کشف کنند. سرنخ‌ها آن دو را به جهان هیولاها و یک افسر ارتش به نام لی شاو (با نقش آفرینی کرت راسل و وایت راسل) می‌رساند.

یکی از نکات سوال برانگیز درباره مونارک: میراث هیولاها به نحوه نامگذاری‌اش مربوط می‌شود. اگرچه گودزیلا در داستان حضور دارد، هیچ اشاره‌ای به آن در نام سریال نشده است. به هر حال، موضوعی این چنینی می‌تواند تاثیری مثبت در روند بازاریابی و تبلیغ داشته باشد.

فصل نخست سریال Monarch: Legacy of Monsters از ۱۰ قسمت تشکیل شده و در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۳ میلادی پخش خواهد شد.

4.7 3 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا