1%
  • 0/10

پلیرهای Fallout 76 سرانجام می‌توانند در نقش غول بازی کنند

بسته الحاقی جدید در آستانه انتشار

پلیرهای Fallout 76 سرانجام می‌توانند در نقش غول بازی کنند ۰ ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
پلیرهای Fallout 76

شرکت بتسدا به صورت رسمی اعلام کرد که پلیرهای Fallout 76 سرانجام می‌توانند در نقش غول‌های این مجموعه به تجربه بازی بپردازند.

عنوان Fallout 76 اولین بازی مالتی پلیر یا چندنفره از این مجموعه بوده که در سال 2018 منتشر شد و هم‌چنین اولین نسخه از فرنچایز بوده که گیم‌پلی آن در فضای تماما آنلاین دنبال می‌شد. در این بازی پلیرها از والت 76 بیرون آمده و راهی ماجراجویی در خرابه‌آباد به جای مانده از جنگ اتمی در منطقه غربی ایالت ویرجینیا می‌شوند. آن‌ها باید به جستجوی آن چه از دنیای اطراف‌شان باقی پرداخته و اقدام به جمع‌آوری منابع، ساخت سازه‌ها و بناهای جدید در کنار سر درآوردن از تاریخ این منطقه و داستان آن پیش از فروپاشی نمایند.

در تریلر به نمایش در آمده از این بازی در رویداد Xbox Games Showcase، شرکت بتسدا (Bethesda) اعلام کرد که از ابتدای سال 2025، پلیرهای Fallout 76 سرانجام می‌توانند در نقش شخصیت‌های غول این مجموعه اقدام به سفر در طول ویرجینیای غربی نمایند. با این حال بسیار زودتر از آن، بسته الحاقی جدید بازی تحت عنوان Fallout 76 Skyline Valley از تاریخ 12 ژوئن 2024 در دسترس پلیرهای بازی قرار می‌گیرد.

این بسته به عنوان بسته گسترش دهنده بزرگ بازی Fallout 76 و نقشه آپالاش آن در نظر گرفته می‌شود که محتویات جدیدی اعم از محیط‌های جدید برای کاوش، رویدادهای جدید، سلاح‌های اضافی و موارد دیگری را به بازی اضافه می‌کند. تریلر معرفی این بسته، محیط جدید Skyline Valley و والت اسرارآمیز 63 را به طرفداران معرفی می‌کند. معرفی این والت به شکل معمول والت‌های سری Fallout بوده که طی آن، احتمالا پیش‌زمینه داستانی شومی را شامل می‌شود.

به دنبال موفقیت سریال تلویزیونی فال‌اوت محصول شبکه آمازون پرایم ویدئو و محبوبیت شخصیت غول که توسط والتون گوگینز (Walton Goggins) ایفای نقش می‌شد، اضافه شدن این تایپ شخصیت به کاراکترهای قابل بازی عنوان Fallout 76 اصلا دور از انتظار نبود که سرانجام شرکت بتسدا به صورت رسمی آن را اعلام کرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments