برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

بازسازی شخصیت کوپر هاوارد در Fallout 4

خلاقیت گیمرها در فال‌اوت ادامه دارد

بازسازی شخصیت کوپر هاوارد در Fallout 4 ۰ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
کوپر هاوارد در Fallout 4

به تازگی یکی از مخاطبین اقدام به بازسازی کوپر هاوارد در Fallout 4 کرده که یکی از شخصیت‌های اصلی اقتباس تلویزیونی آن محسوب می‌شود.

ظاهر شخصیت قابل بازی در عنوان Fallout 4 را می‌توان به شکل قابل توجهی شخصی‌سازی کرد. اکنون نیز یک پلیر در اقدامی تحسین‌برانگیز به بازسازی شخصیتی که نقش آن را والتون گوگینز (Walton Goggins) در سریال تلویزیونی محصول شبکه آمازون پرایم ایفای نقش می‌کند پرداخته است. سریال فال‌اوت در ماه آپریل در شبکه آمازون پرایم ویدئو در دسترس قرار گرفت و با استقبال فراوانی از سوی مخاطبین و منتقدان رو به رو شد. شخصیت هاوارد کوپر که با نام غول نیز شناخته می‌شود یکی از شخصیت‌های اصلی سریال بوده و چهره اصلی برای تبلیغات شرکت والت‌تک (Vault-Tec) پیش از بمباران هسته‌ای دنیا محسوب می‌شود.

اکنون یکی از طرفداران در وبسایت ردیت با نام کاربری VaultGirl2077 اقدام به بازسازی چهره شخصیت هاوارد کوپر در Fallout 4 نموده و نتیجه کار خود را در فضای آنلاین به اشتراک گذاشته است. اگرچه به طور کامل مشخص نیست که این کاربر در بازسازی خود از مادهای مختلف استفاده کرده یا خیر اما مشخص است که برای این بازسازی، تلاش و وقت بسیاری صرف شده و نتیجه کار نیز شباهت فراوانی با چهره شخصیت هاوارد کوپر دارد.

در ابتدای هفته جاری بود که همین کاربر اقدام به بازی یکی دیگر از شخصیت‌های سریال به نام نورم مک‌لین در بازی Fallout 4 کرده بود. نورم برادر شخصیت لوسیا مک‌لین بوده و اگرچه یکی از شخصیت‌های اصلی سریال محسوب نمی‌شود، با این حال از میزان محبوبیت بالایی برخوردار شده است. نتیجه این بازسازی نیز بسیار درخشان از آب درآمده بود.

میزان موفقیت و درخشش سریال به حدی بود که به دنبال آن بسیاری از گیمرها و حتی افراد غیرگیمر تصمیم به تجربه بازی‌های این مجموعه گرفته و بسیاری از آن‌ها نیز تمایل دارند تا شخصیت آن‌ها با ظاهر شخصیت‌های سریال همراه باشد. به همین منظور، مدتی پیش یکی از سازندگان ماد، اقدام به ساخت مادی کرده بود که شخصیت غول را به بازی Fallout 4 اضافه می‌کرد. با استفاده از این ماد، گیمرها می‌توانستند در نقش شخصیت غول، به بازی کردن بپردازند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments