1%
  • 0/10

بتسدا برنامه‌‌ای برای بازسازی نسخه اول و دوم Fallout ندارد

"قدیمی بودن، بخشی از جذابیت آن است"

بتسدا برنامه‌‌ای برای بازسازی نسخه اول و دوم Fallout ندارد ۰ ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
بازسازی نسخه اول و دوم Fallout

به گفته رئیس تاد هاوارد از شرکت بتسدا گیم استودیوز، این سازنده هیچ برنامه‌ای برای بازسازی نسخه اول و دوم Fallout ندارد.

به لطف موفقیت و استقبال عظیم صورت گرفته از اقتباس تلویزیونی Fallout محصول شبکه آمازون پرایم ویدئو، مجددا توجه و علاقه بسیار زیادی نسبت به این مجموعه نقش آفرینی پس‌آخرزمانی در سال جاری به وجود آمده است. در نتیجه بسیاری از طرفداران به سراغ تجربه نسخه‌های قدیمی این فرنچایز از جمله  دو نسخه ابتدایی آن رفته‌اند. در حالی که این دو بازی بسیار بیشتر از عناوین بعدی این مجموعه قدیمی شده‌اند با این حال تاد هاوارد (Todd Howard) هیچ قصد و برنامه‌ای برای مدرن کردن این آثار ندارد.

در گفتگویی با چنل یوتیوب MrMattyPlays، هاوارد بحث احتمال ریمستر کردن یا بازسازی نسخه اول و دوم Fallout را پیش کشید. هاوارد توضیح داد که این موضوع، ایده‌ای بوده که درون کمپانی بتسدا (Bethesda) مورد صحبت قرار گرفته است. با این حال این کمپانی همواره به شکلی واضحی اعلام کرده که منابع خود را برای چنین پروژه‌ای اختصاص نخواهد داد.

بخشی از این مسئله به این دلیل است که به عقیده تاد هاوارد، این موضوع از اهمیت فراوانی برخوردار بوده که بازی Fallout 1 و بازی Fallout 2 در خالص‌ترین شکل خود باقی بمانند زیرا به گفته ایشان، کنترل و عناصر بصری تاریخ مصرف گذشته آن به جذابیت این بازی‌ها تبدیل شده است.

“اولویت اصلی ما بدین شکل است که اطمینان حاصل کنیم این بازی‌ها هنوز در دسترس بوده و قابل تجربه شدن روی پلتفرم رایانه‌های شخصی هستند. ما می‌خواهیم تا این بازی‌ها به خوبی اجرا شوند. برخی از جذابیت این بازی‌ها به قدیمی بودن آن‌ها ارتباط دارد. من هرگز نمی‌خواهم با بازسازی آن نسبت به تغییر در عملکرد برخی جوانب آن به منظور مدرن‌سازی اقدام نمایم. بنابراین تا زمانی که بتوانید بازی را دانلود، بارگذاری و به خوبی اجرا کنید، دوست دارم بازی را به همان شکلی که بود توسط مخاطبین تجربه شود.”
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments