#مهسا_امینی

پردانلودترین بازی پلی استیشن پلاس در طول تاریخ و ثبت رکورد گینس!

لوبیاهای ژله‌ای رکورد زدند!

پردانلودترین بازی پلی استیشن پلاس

در محبوبیت Fall Guys و حماقت لوبیاهای بامزه داخل آن شکی نیست، اما همین اثر با رکوردشکنی در گینس، به عنوان پردانلودترین بازی پلی استیشن پلاس اعلام شده است!

سال گذشته درست در زمانی که تبلیغات خانه‌نشینی برای پیش‌گیری از انتشار ویروس کرونا، توسط بازیسازان نیز انجام می‌شد و عناوین رایگان در دسترس کاربران قرار می‌گرفت، یک بازی به خوبی توانست جمع بسیاری از مردم جهان را برای رقابت با دیگران خانه‌نشین کند! این بازی نه گرافیک آنچنان خیره‌کننده‌ای دارد و نه گیم پلی فوق‌العاده پیچیده‌ای که بخواهید برای یادگیری آن وقت زیادی صرف کنید؛ بازی Fall Guys، در عین سادگی توانست مسابقاتی شبیه به شوهای تلویزیونی را در قالب کنترل لوبیاهای ژله‌ای به تصویر بکشد تا بدون اینکه خون کسی را زمین بریزید، تجربه یک بتل رویال ۶۰ نفره را داشته باشید!

در این بازی شما سعی می‌کنید تا با ۵۹ نفر دیگر بر سر زودتر به پایان رساندن مراحل رقابت کرده و در دسته افراد برتر قرار بگیرید. با این وجود مراحل بازی طوری طراحی شده‌اند که برای پیروزی تنها در یک نقشه رقابت نمی‌کنید، بلکه چند دور مسابقه برگزار شده و در هربار جمعی از این ۶۰ نفر کم خواهد شد تا در نهایت به فینال برسید. حال در مراحل مختلف، معمولا رسیدن به خط پایان مد نظر است، اما گیم پلی این بازی در مراحل مختلف فرق می‌کند؛ موردی که باعث جذابیت هر چه بیشتر این بازی شده و کاربران را حتی بیشتر سرگرم می‌کند.

عنوان Fall Guys در اواخر تابستان سال گذشته در دسترس کاربران پلی استیشن 4 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی قرار گرفت، اما افراد دارای کنسول نسل هشتمی سونی که سرویس پلی استیشن پلاس را فعال کرده بودند، می‌توانستند Fall Guys را رایگان تجربه کنند. حال نیز پس از گذشت یک سال می‌بینیم که ظاهرا رایگان بودن این عنوان نتیجه داده و به پردانلودترین بازی پلی استیشن پلاس تبدیل شده است!

لازم به ذکر است که این بازی در گذشته نیز جوایز بسیاری را برنده شده و این اولین بار نیست که موفقیت استودیو مدیاتونیک (Mediatonic) توسط لوبیاهای کوچک Fall Guys تثبیت می‌شود. در مراسم The Game Awards 2020 این بازی برنده یک کاپ شد و پس از نامزدی برای دریافت ۵ Golden Joystick دو جایزه را به مدیاتونیک تقدیم کرد. همچنین دو جایزه بهترین بازی سال از PlayStation Blog نیز تقدیم سازندگان Fall Guys شد که برای بهترین بازی جداگانه و بهترین عنوان سبک رقابتی آنلاین در نظر گرفته شده بودند.

در حال حاضر فصل ۵ بازی Fall Guys با تم جنگلی، مدتی است که شروع شده و در تاریخ ۲۵ آبان (۱۶ نوامبر) به اتمام خواهد رسید تا فصل ۶ آغاز شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا