بازی Death Stranding رایگان شد

فرصت عالی برای پی‌سی بازها

بازی Death Stranding رایگان شد حمید توحیدلو ۰ ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ اخبار بازی
نسخه رایگان بازی Death Stranding

نسخه رایگان بازی Death Stranding از همین حالا به مدت یک هفته در دسترس کاربران فروشگاه اپیک گیمز قرار گرفته است.

بازی رایگان این هفته فروشگاه اپیک گیمز، دث استرندینگ نام دارد. این بازی ماجراجویی برای نخستین بار در سال ۲۰۱۹ میلادی توسط استودیوی شخصی هیدئو کوجیما یعنی کوجیما پروداکشنز روانه بازار شد که با روایت داستان یک پستچی به نام سم پورتر بریج، شما را به دنیای عجیب و غریب و اسرارآمیزی می‌برد.

گفتنی است که این اثر از همین حالا تا ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه پنج‌شنبه، ۴ خرداد ماه، به طور رایگان در اپیک گیمز استور عرضه شده و شما در طول این چند روز می‌توانید نسبت به دریافت آن اقدام کنید. دقت داشته باشید که مشابه همیشه، در بازه زمانی مقرر با دریافت این عنوان برای همیشه می‌توانید از تجربه آن روی پلتفرم رایانه‌ شخصی خود لذت ببرید.

بعد از این که مدت پیشنهاد دریافت رایگان این بازی‌ در فروشگاه اپیک گیمز به اتمام برسد، همان‌طور که انتظار می‌رود، بازیکنان میزبان یک اثر جدید و رایگان دیگر خواهند بود که البته هنوز اطلاعاتی از این عنوان در دست نیست. لازم به ذکر است که این بازی مرموز از روز چهارم خرداد ماه به مدت یک هفته به صورت رایگان در دسترس کاربرها قرار خواهد گرفت.

در صورتی که آشنایی چندان زیادی با فروشگاه اپیک گیمز ندارید و در دریافت عناوین رایگان با مشکلات مختلفی روبه‌رو می‌شوید، پیشنهاد می‌کنم که مقاله‌ آموزشی راهنمای دریافت بازی رایگان از فروشگاه اپیک گیمز را در رسانه سرگرمی مطالعه کنید.

در پایان این خبر، فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را بعد از دریافت رایگان بازی‌ تحسین‌شده Death Stranding از فروشگاه اپیک گیمز و تجربه‌ آن، با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.

3 1 رأی
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا