بازی Elden Ring در پلتفرم توییچ رکورد شکنی کرد!

شاهکار جدید میازاکی قصد دارد ما را به جنون برساند

بازی Elden Ring در پلتفرم توییچ

شاهکار جدید میازاکی نیامده رکورد شکنی می‌کند و به نظر این تازه اول راه است. بازی Elden Ring این روزها توجه بسیاری از گیمرها را به خود جلب کرده و این موضوع را به خوبی می‌توان از تعداد بینندگان این بازی در پلتفرم توییچ متوجه شد. بازی Elden Ring رکورد نیاکان خود را با اختلاف زد!

بدون شک اکثریت گیمرها ترجیح می‌دهند خود یک بازی را تجربه کرده تا به تماشای بازی کردن دیگران بنشینند، با این حال مشکلات مالی و البته کمبود نسبی سخت افزار جدید در سطح جهان می‌تواند به راحتی موجب شود دست گیمرها به برخی از بازی‌ها نرسد.

همانطور که می‌دانید بازی Elden Ring به عنوان یکی از بهترین بازی‌های تاریخ شناخته شده و طی روزهای اخیر برای چندین ساعت متوالی تعداد خارق‌العاده بیش از ۷۰۰ هزار بیننده را در پلتفرم توییچ به خود جذب کند. بازی Dark Souls 3 در ساعات اوج خود توانست ۲۷۶٫۲۸۳ بیننده را در سال ۲۰۱۷ سهم خود کرده و بازی Sekiro: Shadows Die Twice با رقمی کمی بیشتر ۲۸۰٫۰۴۶ نفر را در شبکه توییچ جذب کرد. حال بازی Elden Ring رقم بینندگان را نه تنها دو برابر، بلکه در حدود سه برابر بازی‌های پیشین استودیو فرام سافتور (FromSoftware) کرده است.

لازم به ذکر است که تعداد بینندگان بازی Elden Ring در شبکه توییچ تنها بیش از بازی‌های استودیو فرام سافتور نبوده و عناوینی بزرگ چون Halo Infinite، Assassin’s Creed Valhalla و Final Fantasy VII در بهترین ساعات خود نتوانستند حتی به ۳۰۰ هزار مخاطب دست یابند. در سوی دیگر بازی بحث برانگیز Cyberpunk 2077 توانست در بهترین ساعات خود ۱٫۱۴۰٫۹۶۰ مخاطب را جذب کند.

چنین خبری بار دیگر به عظمت بازی Elden Ring اشاره داشته که واقعا جایگاهی ویژه در دنیای بازی‌های ویدویی برای خود کسب کند. باید اعتراف کرد که مشکلات بازی Elden Ring نیز نتوانستند این بازی اسطوره‌ای را زمین گیر کنند. شاهکار میازاکی بدون شک توانست همان چیزی که تبلیغ شده بود را ارائه داده و شاید برای بسیاری فراتر از آن چیزی که انتظار را داشتند ظاهر شده باشد. آیا شما نیز از بینندگان این بازی در پلتفرم توییچ هستید یا توانستید این شاهکار را تجربه کنید؟ نظرات و تجربیات خود را از بازی Elden Ring با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا