دواین جانسون از دلایل شکست فیلم Black Adam می‌گوید

بلک ادم به انتهای مسیر رسیده است

دواین جانسون از دلایل شکست فیلم Black Adam می‌گوید سورنا رضایی ۸ ۱۵ مرداد ۱۴۰۲ سینما
شکست فیلم Black Adam

دواین جانسون (Dwayne Johnson) بازیگر و تهیه کننده آمریکایی در قسمت اخیر برنامه اینترنتی Hart to Heart حاضر شد و درباره دلایل شکست فیلم Black Adam صحبت کرد.

دواین جانسون در حال حاضر یکی از پرطرفدارترین نام‌های هالیوود بوده و در زمینه بازیگری و تهیه کنندگی فعالیت دارد. او چندین سال پیش و قبل از اینکه DC Extended Universe شکل بگیرد، تمام تلاش خود را به کار گرفت تا اقتباس سینمایی بلک ادم (Black Adam) را بسازد. تلاش‌های او نتیجه داد و این اثر نهایتاً در سال ۲۰۲۲ میلادی روی پرده نقره‌ای آمد.

فیلم Black Adam بازخوردهای منفی‌‌ای را از سوی منتقدان دریافت کرد و در باکس آفیس جهانی هم ۳۹۳ میلیون دلار فروخت تا حتی هزینه‌های تولید و بازاریابی‌اش جبران نشود. پیش از اینکه نخستین اقتباس سینمایی بلک ادم به سالن‌های سینما بیاید، تهیه کنندگان از برنامه‌هایشان برای قسمت دوم و نمایش تقابل این شخصیت و سوپرمن گفته بودند. با اینحال، حالا که DCEU منحل شده، تمامی برنامه ریزی‌ها برای تولید یک دنباله لغو شده و نقش آفرینی دواین جانسون بعنوان بلک ادم به انتها رسیده است.

دواین جانسون اخیراً در Hart to Heart حضور یافته و با کوین هارت (Kevin Hart) مجری برنامه درباره موضوعات مختلف گفتگو کرد. بازیگر و تهیه کننده آمریکایی معتقد است تغییرات مدیریتی وارنر باعث شکست فیلم Black Adam شد. در ادامه می‌توانید بخشی از صحبت‌های جانسون را مطالعه کنید:

فکر می‌کنم فیلم بلک ادم در گرداب تغییرات مدیریتی گرفتار شد. وقتی شرکتی به این بزرگی و عظمت دارید که سهامی عام است، افرادی می‌آیند و تصمیماتی می‌گیرند که از لحاظ مالی و خلاقیت چندان موافقشان نیستید.

بازیگر آمریکایی وارنر را به یک تیم فوتبال آمریکایی تشبیه کرد که توسط فردی خریداری شده است. مدیر جدید، تمامی دستاورهای پیشین را نایدیده گرفته و تصمیم می‌گیرد با همه افراد قدیمی قطع همکاری کرده و چهره‌های جدیدی را استخدام کند. دواین جانسون همچنین اکران نشدن Black Adam در چین را یکی دیگر از دلایل شکست فیلم می‌داند. به عقیده او، انتشارش در این کشور می‌توانست بین ۱۰۰ الی ۲۰۰ میلیون دلار به فروش نهایی اضافه کند.

وارنر و دیسکاوری اواسط سال گذشته میلادی ادغام شده و شرکتی به نام وارنر دیسکاوری را تاسیس کرده‌اند. در نتیجه این ادغام، تغییرات زیادی در برنامه ریزی‌ها رخ داد که لغو DCEU و شکلگیری DC Universe یکی از آن‌ها بوده است.

4.3 7 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

8 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا