تیزر جدید فیلم Doctor Strange 2 و ورد خواندن‌های واندا معلق در هوا!

چند ثانیه بیشتر با مولتی‌ورس جنون

تیزر جدید فیلم Doctor Strange 2 منتشر شده و اینبار، ظاهرا تمرکز بیشتری روی صحنه جادویی واندا (Wanda) گذاشته شده است. در این کلیپ، اسکارلت ویچ (Scarlet Witch) روی هوا معلق است و ظاهرا با روح خود در جهان موازی، به دنبال فرزندانش می‌گردد.

فاز چهارم دنیای سینمایی مارول پس از دوران ابدیت و به قدرت رسیدن تانوس (Thanos) شروع شد؛ به نحوی که با شکست تایتان بنفش MCU توسط انتقام جویان (Avengers)، حال تهدید تازه‌ای که برای جهان ایجاد شده که از طریق دنیای موازی وارد خواهد شد! در واقع ایده اضافه کردن جهان موازی از همان Endgame و دقیقا از جایی شروع شد که اونجرز برای به دست آوردن سنگ‌های ابدیت در زمان سفر کردند و به جهان‌های دیگری رفتند.

از آنجا بود که انشنت وان (Ancient One) برای بروس بنر (Bruce Banner) توضیح داد که چطور برداشتن سنگ‌های ابدیت از یک خط زمانی، می‌تواند آن را در مقابل تهدیدهای خارج و از دنیای موازی تضعیف کند. با این وجود، پس از آنکه تانوس شکست خورد، فصل چهارم با سریال‌هایی شروع شد که به مراتب مسئله مولتی‌ورس را معرفی کردند و سپس ابرشرور بعدی MCU مشخص شد؛ کانگ فاتح (Kang The Conquerer)! اما ظاهرا تا زمان حضور کانگ فاتح باید تا اکران فیلم Ant-Man 3 صبر کنیم؛ در حالی که فعلا مسئله مولتی‌ورس، بیشتر مربوط به دکتر استرنج و واندا ماکسیموف خواهد بود.

پس از کنار هم جمع شدن سه مرد عنکبوتی در فیلم Spider-Man: No Way Home و شکست دادن ابرشرورانی از جهان‌هایی متفاوت و قدیمی، حال نوبت به ادامه ماجراجویی‌های اسکارلت ویچ به دنبال فرزندانش رسیده است؛ جایی که او پس از نا امید شدن از گشت و گذار در جهان خود برای پیدا کردن بیلی (Billy) و تامی (Tommy)، حال قصد دارد تا به سراغ دنیای موازی رفته و با استفاده از جادوی تاریکی که از آگاتا هارکنس (Agatha Harkness) گرفته بود، سعی کند تا بچه‌های خود را جایی دیگر پیدا کند.

تیزر جدید فیلم Doctor Strange 2 موردو شمشیر به دست و واندا را در حال تمرکز نشان می‌دهد

طبق تریلرهای قبلی که از فیلم Doctor Strange In The Multiverse of Madness منتشر شده‌اند، جزئیات داستانی بسیاری را به دست آورده‌ایم. برای مثال، اکنون می‌دانیم که در فیلم حداقل سه دکتر استرنج از جهان موازی و اصلی حضور دارند و در کنار آن‌ها، دو نسخه متفاوت از واندا هم در فیلم حضور خواهد داشت. همچنین حضور شخصیت‌های مختلف و متفاوتی مانند آمریکا چاوز (America Chavez) و رینترا (Rintrah) در این اثر سینمایی تایید شده و حتی می‌دانیم که سر و کله پروفسور ایکس هم در جهان موازی پیدا خواهد شد.

با این حال هنوز دقیق مشخص نشده که شخصیت منفی داخل فیلم دقیقا چه کسی خواهد بود؛ آیا دکتر استرنج شرور دست به انجام کارهای عجیب می‌زند و نهایتا خود را به یک غول عجیب تبدیل می‌کند؟ یا اینکه واندا به قیمت گرفتن کودکان خود از یک واندا دیگر، او را می‌کشد و جهانی را به کل نابود خواهد کرد؟ حضور یک استرنج شرور در فیلم قطعی است، اما این تئوری که شاید واندا به ابرشرور اصلی تبدیل شود، احتمال بیشتری خواهد داشت.

در تریلرهای قبلی دیده بودیم که واندا در یک صحنه سعی می‌کند تا در محیطی عجیب و جایی که دور او پر از شمع است، از جادو سیاه استفاده کند، چراکه نوک انگشتان او عملا سیاه هستند. حال در این تیزر جدید، این سکانس کمی طولانی‌تر شده و می‌توانید ببینید که واندا عملا روی هوا معلق است. البته او در صحنه‌های دو تریلر قبلی هم در همین وضعیت بود، اما اینبار کمی بالاتر آمده است. همچنین در صحنه‌ای دیگر، موردو (Mordu) دیده می‌شود که در همان صحنه‌ای که به استرنج حمله می‌کرد، اینبار به خوبی دیده می‌شود که همراه خود یک شمشیر دارد. گفته شده که موردو جهان موازی در فیلم Doctor Strange 2 دارای جایگاه بالاتری نسبت به دنیای اصلی MCU بوده و استرنج را به بهم زدن قوانین جهان موازی متهم می‌کند.

فیلم Doctor Strange In The Multiverse of Madness در تاریخ ۱۶ اردیبهشت (6 می 2022) اکران خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا