رمان Death Stranding در کشور ژاپن منتشر شده است

فعلا خبری از نسخه‌ی انگلیسی نیست

رمان Death Stranding

زمان مورد مورد نظر فرا رسید و همان‌طور که وعده داده شده بود، رمان Death Stranding در ژاپن منتشر شد. این رمان دو قسمتی بوده و شرکت شین‌چوشا آن را عرضه کرده است.

اوایل ماه نوامبر بود که شرکت شین‌چوشا با انتشار یک بیانیه‌ از رمان Death Stranding رونمایی کرد. در آن زمان اعلام شد که این رمان براساس داستان بازی نوشته شده و قرار است در قالب دو قسمت به بازار عرضه شود. کنجی یانو (Kenji Yano) که با نام مستعار هیتوری نوجیما (Hitori Nojima) شناخته می‌شود، این رمان را به رشته‌ی تحریر درآورده است. یانو یکی از اعضای تیم نویسندگی بازی Death Stranding بوده است. کاور جلد را هم پابلو یوشیدا (Pablo Uchida) طراحی کرده است.

شرکت شین‌چوشا همچنین اعلام کرد جدا از نسخه‌ی استاندارد، نسخه‌ی استیل بوک را هم تدارک دیده است. این دو نسخه‌ قرار بوده به‌صورت همزمان در تاریخ ۷ آذر (۲۸ نوامبر) در ژاپن عرضه شوند. با گذشت دو روز از این تاریخ، یکی کاربران توییتر با نام JonTaitan از انتشار رمان خبر داد و یک تصویر هم از آن به اشتراک گذاشت. در ادامه می‌توانید تصویر مورد نظر را مشاهده کنید:

تاکنون هیچ بیانیه‌ی رسمی درباره نسخه‌ی انگلیسی رمان Death Stranding منتشر نشده است اما برخی معتقدند در آینده علاقه‌مندان غربی هم می‌توانند به مطالعه‌ی این کتاب بپردازند. این دسته معتقدند از آن‌جایی که کنجی یانو (یکی از نویسندگان داستان بازی) وظیفه‌ی نوشتن رمان را بر عهده داشته، احتمال عرضه‌ی نسخه‌ی انگلیسی بسیار بالا است. با این حال بهتر است تا انتشار بیانیه‌ای در این مورد صبر کنیم.

بازی Death Stranding اوایل ماه نوامبر برای پلتفرم پلی‌استیشن ۴ عرضه شد و نسخه‌ی رایانه‌های شخصی آن هم قرار است سه ماهه‌ی دوم یا سوم سال آینده‌ی میلادی به بازار بیاید. این بازی که جدیدترین ساخته‌ی هیدئو کوجیما محسوب می‌شود، در ژاپن مورد استقبال گسترده‌ی کاربران قرار گرفت. این اثر در هفته‌ی نخست عرضه‌ی خود در کشور آفتاب تابان ۱۸۵ هزار و ۹۰۹ نسخه فروش داشت تا پرفروش‌ترین آی‌پی جدید نسل فعلی در ژاپن لفب بگیرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا