اطلاعات بیشتری از ارتباط ددپول 3 و فصل دوم لوکی لو رفته است

ضدقهرمان پرحرف در دام TVA!

ددپول 3 و فصل دوم لوکی

دو افشاگر مشهور صنایع فیلم و سریال اخیراً جزئیات بیشتری را از ارتباط ددپول 3 و فصل دوم لوکی به اشتراک گذاشته‌اند.

Deadpool 3 بخاطر اعتصاب بازیگران هالیوودی که از چند ماه پیش آغاز شد و هنوز به انتها نرسیده، با تاخیر مواجه شده و حتی ممکن است در سال آینده میلادی اکران نشود. با این حال، یکی از مورد انتظارترین آثار Marvel Cinematic Universe بشمار می‌رود. مخاطبان در این فیلم شاهد ماجراجویی مشترک ددپول (Deadpool) و ولورین (Wolverine) در مولتی ورس خواهند بود. علاوه بر این، منابع غیررسمی تاکید دارند اتفاقاتی که در سومین اقتباس سینمایی وید ویلسون رخ می‌دهد، با Avengers: Secret Wars مرتبط خواهد بود.

MyTimeToShineHello و CanWeGetSomeToast دو افشاگر مشهور صنایع فیلم و سریال بوده و اخیراً جزئیات تازه‌ای را از ارتباط ددپول 3 و فصل دوم لوکی به اشتراک گذاشته‌اند. MyTimeToShineHello در ابتدا گفت Deadpool 3 تلاش‌های سازمان اختلالات زمانی (Time Variance Authority) برای تشکیل ارتشی از ابرقهرمانان جهان‌های مختلف برای مقابله با واریانت‌های کانگ فاتح (Kang the Conquerer) را به تصویر می‌کشد. افشاگر همچنین تاکید کرد کارمندان سازمان مسئولیت یافتن اعضای مد نظر را بر عهده ولورین می‌گذارند اما او در شرایط خوبی بسر نمی‌برد.

یکی از کاربران به تمسخر گفت: «عاشق این هستم که فیلم اختصاصی ددپول درباره یک شخصیت دیگر است!» CanWeGetSomeToast در پاسخ به این کاربر تاکید کرد Deadpool 3 را همچنان باید یک فیلم اختصاصی با محوریت وید ویلسون دانست. طبق گفته CWGST، فعالیت‌های وید ویلسون در مولتی ورس بواسطه ساعت مچی کیبل توجه سازمان اختلالات زمانی را جلب کرده و باعث دستگیری‌اش می‌شود.

ددپول پس از دستگیری به برنامه‌های TVA برای مقابله با واریانت‌های کانگ پی می‌برد. او در ادامه فرار کرده و پس از ملاقات با ولورین به او پیشنهاد می‌دهد با کمک هم ارتش مورد نظر را بسازند. در ضمن، CanWeGetSomeToast برای اثبات ادعاهای خود به یکی از مصاحبه‌های کوین رایت (Kevin Wright)، تهیه کننده فصل دوم Loki، اشاره کرد. رایت در این مصاحبه تاکید داشت TVA در دیگر آثار مارول حضور می‌یابد.

فصل دوم لوکی با پخش قسمت‌های پنجم و ششم طی این هفته و هفته آتی به پایان خواهد رسید. ددپول 3 هم فعلاً تاریخ انتشاری ندارد.

4.7 3 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا