1%
  • 0/10

تصویر جدید The Marvels ظاهراً کاپیتان مارول را کنار همسرش نشان می‌دهد

شایعه‌ای که ظاهراً حقیقت داشته است

تصویر جدید The Marvels ظاهراً کاپیتان مارول را کنار همسرش نشان می‌دهد ۰ ۱۸ مهر ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
تصویر جدید The Marvels

تصویر جدید The Marvels که اخیراً در شبکه اجتماعی ایکس به اشتراک گذاشته، ظاهراً کاپیتان مارول را کنار همسرش نشان می‌دهد.

مارول و والت دیزنی (Walt Disney) دقیقاً یک ماه دیگر جدیدترین محصول مشترکشان را به سینماها می‌آورند. این اثر که دومین اقتباس سینمایی کاپیتان مارول محسوب می‌شود، تحت عنوان The Marvels نامگذاری شده است؛ زیرا کارول دنورز در ماجراجویی جدیدش تنها نبوده و دو شخصیت میس مارول (Ms Marvel) و مونیکا رمبئو همراهی‌اش می‌کنند تا داربن به هدف شومش نرسد.

پارک سئو جون (Park Seo-joon) یکی از بازیگران جدید Marvel Cinematic Universe بوده و قرار است با The Marvels به مخاطبان شناسانده شود. مارول تاکنون اشاره‌ای به نقش جون نکرده و تنها او را متحدی برای کارول دنورز معرفی کرده است. با این حال، منابع غیررسمی فاش کرده‌اند جون نقش همسر کاپیتان مارول را بر عهده دارد. او یک شاهزاده بوده و در سیاره‌ای زندگی می‌کند که بزرگترین ویژگی ساکنانش آواز خواندن است.

یکی از کاربران شبکه اجتماعی ایکس اخیراً تصویر جدید The Marvels را به اشتراک گذاشته است. این تصویر به ویدیوی تبلیغاتی‌ای تعلق دارد که چندی پیش در سالن سینما به نمایش درآمد و به همین دلیل، کیفیت بسیار پایینی دارد. نکته جالب توجه تصویر، کارول دنورز است که دست در دست پارک سئو جون قدم می‌زند. همچنین یک تصویر دیگر منتشر شده که واکنش میس مارول و مونیکا رمبئو به این صحنه را در خود جای داده است. در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید:

مدت‌ها قبل شایعه شده بود The Marvels کوتاه‌ترین فیلم سینمایی MCU خواهد بود. چندی پیش و به لطف وب سایت رسمی The AMC Theaters مشخص شد شایعه حقیقت داشته و محصول جدید مارول تنها ۱ ساعت و ۴۵ دقیقه زمان دارد. برای مقایسه، می‌توان به فیلم Captain Marvel اشاره کرد که تماشایش ۲ ساعت و ۳ دقیقه زمان می‌برد.

در پایان، لازم به ذکر است The Marvels از تاریخ ۱۹ آبان سال جاری (مصادف با ۱۰ نوامبر) به سالن‌های سینما خواهد آمد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments