1%
  • 0/10

کارگردان فیلم Blue Beetle ایده‌های جذابی برای قسمت دوم دارد

این شخصیت در فیلم‌های جدید بازمی‌گردد

کارگردان فیلم Blue Beetle ایده‌های جذابی برای قسمت دوم دارد ۰ ۰۲ آبان ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
کارگردان فیلم Blue Beetle

آنجل مانوئل سوتو، کارگردان فیلم Blue Beetle در مصاحبه اخیر خود با رسانه Comic Book از ایده‌هایش برای قسمت دوم گفت.

جدیدترین اثر مشترک وارنر و دی سی در سینما، Blue Beetle است که حدوداً دو ماه پیش روی پرده نقره‌ای آمد. اگرچه نقدهای مثبتی را از سوی کارشناسان و مخاطبان دریافت کرد، استقبال از آن بسیار کم بود. تا جایی که در مقابل بودجه ۱۰۴ میلیون دلاری خود تنها ۱۲۹ میلیون دلار فروخت و ضعیفترین فیلم DC Extended Universe از لحاظ فروش لقب گرفت.

DCEU بزودی رسماً خاتمه یافته و جای خود را به DC Universe می‌دهد. اگرچه Blue Beetle عملکرد غیرقابل قبولی را از خود بر جای گذاشت، جیمز گان (James Gunn) رسماً تایید کرد بلو بیتل با نقش آفرینی زولو ماریدوئنا (Xolo Maridueña) بازمی‌گردد. فیلمساز آمریکایی که در کنار پیتر سفرن (Peter Safran) مدیریت دی سی یونیورس را بر عهده دارد، همچنین گفت آثاری که پیش از Creature Commandos و Superman: Legacy اکران شده‌اند، کنون (Canon) به شمار نمی‌روند.

آنجل مانوئل سوتو (Angel Manuel Soto) اخیراً پای مصاحبه با رسانه Comic Book نشسته و درباره ایده‌هایش برای قسمت دوم بلو بیتل صحبت کرده است. اگر ایده‌های او نهایی شوند، می‌توان انتظار داشت در قسمت دوم با دیگر اسکراب‌ها ملاقات کنیم. در ادامه می‌توانید بخشی از صحبت‌های کارگردان فیلم Blue Beetle را مطالعه کنید:

رویکردمان در قبال تیتراژ ابتدایی کلی بود اما می‌خواهیم خایجی قصه‌اش را روایت کند و به ما ریچ (The Reach) را نشان دهد. می‌خواهیم لحظه‌ای را نشان دهیم که خایمه به خایجی کمک می‌کند تا دیگر اسکراب‌ها را از اسارت امپراتوری نجات دهد؛ امپراتوری‌ای که مشغول ساخت کلونی است.

در صورتی که حافظه‌تان یاری نمی‌کند، آنجل مانوئل سوتو در تیتراژ ابتدایی نگاهی خلاصه وار به تاریخ اسکراب‌ها دارد. ریچ‌ها، گونه‌ای هوشمند از موجودات فضایی هستند که تنها یک هدف را دنبال می‌کنند؛ فتح سیارات دیگر. آن‌ها اسکراب‌ها را به سیاره‌های هدف فرستاده و منتظر می‌مانند تا پیشرفتشان در زمینه تکنولوژی به حد مورد نظر برسد. سپس اسکراب را فعال کرده و او را مجبور می‌کنند با کمک میزبانش در راستای اهداف ریچ گام بردارد.

در ضمن، ارسال اسکراب‌ها به سیاره‌های مختلف در تیتراژ ابتدایی فیلم Blue Beetle قابل مشاهده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments