1%
  • 0/10

مارول از بازیگر نقش هالک خواسته درباره این موضوع صحبت نکند!

موضوعی که طرفداران خواهان روشن شدنش هستند

مارول از بازیگر نقش هالک خواسته درباره این موضوع صحبت نکند! ۰ ۱۹ آذر ۱۴۰۲ سینما کپی لینک
بازیگر نقش هالک

مارک رافلو، بازیگر نقش هالک در بخشی از مصاحبه اخیر خود فاش کرده مارول او را از صحبت درباره یک موضوع خاص منع کرده است.

مارول اینترتینمنت تنها استودیوهای تولید فیلم و سریال داشت و نمی‌توانست آثارش را خودش اکران کند. از همین رو، فیلم‌های ابتدایی Marvel Cinematic Universe توسط پارامونت پیکچرز یا یونیورسال پیکچرز اکران شدند. این شرایط در سال ۲۰۱۲ میلادی تغییر یافت. والت دیزنی (Walt Disney) که مارول را با پرداخت ۴ میلیارد دلار خریداری کرده بود، تصمیم گرفت وظیفه اکران تمامی آثار سینمایی MCU را بر عهده بگیرد.

مارول ظاهراً خواهان ساخت اختصاصی شخصیت هالک (Hulk) بود اما یک مشکل وجود داشت: یونیورسال پیکچرز بواسطه قراردادی که سال‌ها پیش با مارول به امضا رسانده بود، امتیاز پخش فیلم‌های این ابرقهرمان را بر عهده داشت. این استودیو ظاهراً با والت دیزنی به توافق نرسید و همین موضوع باعث شد هالک تنها در آثار متعلق به دیگر شخصیت‌ها مانند Thor: Ragnarok و She-Hulk: Attortey at Law حضور یافته و مخاطبان شاهد ساخته شدن سومین فیلم اختصاصی‌اش پس از Hulk و The Incredible Hulk نباشند.

مارک رافلو (Mark Ruffalo) اخیراً در رویدادی سینمایی حضور یافته و همین اتفاق شرایطی را برای رسانه Comic Book بوجود آورد تا مصاحبه‌ای کوتاه با این بازیگر انجام دهد. خبرنگار در بخشی از گفتگو به اختالافات میان مارول و یونیورسال پیکچرز پرداخت و بحث ساخته شدن Hulk 3 را مطرح کرد. بازیگر نقش هالک هم در پاسخ گفت:

تغییری [در شرایط مارول و یونیورسال] رخ نداده که از آن مطلع باشم.

ستاره هالیوود ادامه داد:

[توسط مارول] از من درخواست شده درباره این موضوعِ بخصوص [فیلم اختصاصی هالک] صحبت نکنم. امیدوار هستم آن‌ها یک روز اختلافات را حل کنند. فکر می‌کنم اثر جذابی شود.

اگرچه بازیگر نقش هالک از ارائه پاسخی مشخص طفره رفته، بنظر می‌رسد در آینده شاهد ساخته شدن قسمت سوم Hulk خواهیم بود. مارول در She-Hulk: Attortey at Law از فرزند غول سبز رونمایی کرد. همچنین در فیلم Captain America 4 احتمالاً شاهد تبدیل شدن ژنرال راس به رد هالک خواهیم بود. از همین رو، بعید نیست اقتباس کمیک بوک World War Hulk در آینده به سینما بیاید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments