بازگشت تونی استارک در انتقام جویان 6 بالاخره انجام می‌شود؟!

نسخه‌ای دیگر از تونی را در آینده خواهیم دید

تونی استارک در انتقام جویان 6 - مرد آهنی

طی آخرین شایعه منتشر شده توسط افرادی که پیش‌تر هم اطلاعاتی از فیلم و سریال‌های استودیو مارول را لو می‌دادند، ظاهرا بازگشت تونی استارک در فیلم انتقام جویان 6 خواهد بود.

تونی استارک (Tony Stark) شخصیتی است که عملا تمامی طرفداران فیلم‌های دنیای سینمایی مارول (Marvel Cinematic Universe) آن را می‌شناسند؛ کاراکتری که سنگ بنای MCU را گذاشته بود و در سال ۲۰۰۸ با فیلم Iron Man به عنوان مرد آهنی خود را به علاقه‌مندان به سینمایی ابرقهرمانی معرفی کرد. این در حالی بود که رابرت داونی جونیور (Robert Downey Jr.) نقش این شخصیت را بازی می‌کرد و از همان موقع هم طرفداران او را بهترین گزینه برای این نقش می‌دانستند.

طولی نکشید تا طی سال‌های آینده تونی استارک به عنوان کسی که عملا تیم انتقام جویان را کنار همدیگر جمع می‌کند شناخته شد و در هرکدام از فیلم‌های سری Avengers آماده بود تا جان خود را فدا کند. این در حالی بود که استارک فقط یک انسان عادی بود و این مورد خود باعث می‌شد تا به عنوان ابرقهرمانی که قدرت‌های خاصی از خود ندارد، به شدت بین طرفدارانی که به دنبال سطحی از واقع‌گرایی بودند محبوب شود. با این حال، بالاخره زمان این ابرقهرمان هم به سر آمد و در فیلم Avnegers: Endgame شاهد فداکاری او در یکی از غم‌انگیزترین صحنه‌ها در دنیای سینمایی مارول بودیم.

با این وجود پس درگذشت این شخصیت، تقریبا همه طرفداران به این فکر بودند که اکنون با وجود اختراع ماشین زمان و قابلیت سفر در خط‌های زمانی مختلف، چطور می‌توانند تونی استارک را یکبار دیگر در دنیای سینمایی مارول ببینند. این در حالی است که هنوز در آثار مختلف استودیو مارول (به جز What If…?) هنوز خبری از تونی استارک نشده و چیزی درباره او ندیده‌ایم؛ تا اینکه بالاخره امروز یکی از کاربرانی که پیش‌تر هم اطلاعاتی از سریال‌ها و فیلم‌های لو داده بود، رسما اعلام کرد که تونی استارک در انتقام جویان 6 که با عنوان Secret Wars اکران می‌شود، بازمی‌گردد.

بازگشت تونی استارک در انتقام جویان 6

طبق اعلام این کاربر، به نظر می‌رسد که مرد آهنی قرار است تا حتما در فیلم Avengers: Secret Wars حضور داشته باشد، اما هنوز تایید نشده آیا این شخصیت در عنوان Kang’s Dynasty هم حاضر می‌شود یا که نه. در واقع این خبر توسط چند کاربر منتشر شده که برخی از آن‌ها حضور تونی استارک در اونجرز 5 را هم تایید کرده‌اند، در حالی که همه آن‌ها حضور این ابرقهرمان در اونجرز 6 را تایید می‌کنند.

به هر حال فیلمی مثل Avengers: Secret Wars قطعا به اندازه کافی بزرگ خواهد بود که جا برای حضور یک مرد آهنی از جهان موازی را داشته باشد، اما نکته‌ای که وجود دارد این است که آیا این شخصیت مجددا با بازی رابرت داونی جونیور حاضر می‌شود؟ این سوال توسط برخی از طرفداران و کاربران جواب داده شده و هنوز هیچ تایید قطعی یا حتی نسبی برای آن وجود ندارد، اما ما سعی کرده‌ایم تا طی یک مقاله بهترین گزینه‌های حاضر برای ایفای نقش تونی استارک در فیلم انتقام جویان 6 را بررسی کنیم.

در نظر داشته باشید که ماهیت کلی این خبر بدون تایید رسمی استودیو مارول،‌ فعلا در حد یک شایعه است و نمی‌توان صد درصد روی آن حساب کرد. اما باید این را بدانید که در دو فیلم انتقام جویان 5 و 6 قرار است تا داستان کاملا درباره جهان موازی و پایان دنیا باشد؛ طوری که استودیو مارول از هر گزینه یا شخصیتی که داشته باشد برای هیجان‌انگیز کردن داستان استفاده می‌کند و هیچ بعید نیست که در آن شاهد حضور تونی استارک هم باشیم. حال اینکه کدام بازیگر در قامت یک تونی استارک از جهان موازی حاضر می‌شود، هنوز مشخص نشده و در سال‌های آینده بیشتر درباره آن خواهیم فهمید.

4 5 آراء
امتیاز مطلب


guest

10 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا