نقش آبری پلازا در دنیای سینمایی مارول ظاهراً مشخص شده است

او حضور پررنگی خواهد داشت

آبری پلازا در دنیای سینمایی مارول

به لطف گزارشی غیررسمی که اخیراً به فضای مجازی آمده، نقش آبری پلازا در دنیای سینمایی مارول سرانجام مشخص شده است.

مارول پروژه‌های زیادی در دست ساخت دارد که یکی از آن‌ها Agatha: Coven of Chaos است. این سریال، اسپین آف Wandavision بوده و همان‌طور که از نامش می‌توان حدس زد، روی آگاتا هارکنس با نقش آفرینی کاترین هان (Kathryn Hahn) تمرکز دارد. از دیگران بازیگران می‌توان به آبری پلازا (Aubrey Plaza) اشاره کرد که علی‌رغم رسمی شدن حضورش، اطلاعاتی از نقش او در دسترس نیست.

وب سایت Mashable اخیراً گزارشی را روی خروجی خود قرار داد که نقش آبری پلازا در دنیای سینمایی مارول (Marvel Cinematic Universe) را فاش می‌کند. با توجه به متن، بازیگر آمریکایی بعنوان شخصیتی به نام ریو وادال جلوی دوربین می‌رود. وادال یک شخصیت کاملاً جدید بوده که بصورت اختصاصی برای سریال Agatha: Coven of Chaos خلق شده و هیچ همتایی در کمیک بوک‌ها ندارد. در ضمن، Mashable اطلاعات مزبور را از مطلب خود حذف کرده که می‌توان این اقدام را حکم تاییدی بر صحت آن‌ها در نظر گرفت.

آبری پلازا در یکی از مصاحبه‌های خود گفته بود نقشش در Agatha: Coven of Chaos را بسیار دوست داشته و حضور پررنگی در داستان خواهد داشت. در ضمن، گمانه زنی‌هایی مطرح شده مبنی بر اینکه نقش پلازا در MCU نسخه مونث امرالد وارلاک باشد. او در کمیک بوک‌ها یک جادوگر بسیار قدرتمند بوده و چندی باری اسکارلت ویچ (Scarlet Witch) را در مبارزات رو در رو شکست داد.

فصل اول سریال Agatha: Coven of Chaos از ۹ قسمت تشکیل شده و در تاریخ نامشخصی از سال آینده میلادی در دیزنی پلاس منتشر خواهد شد.

4.3 4 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا