برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

فصل نهایی انیمه Attack on Titan چه زمانی منتشر خواهد شد؟

نابودی بشر در راه است؟

فصل نهایی انیمه Attack on Titan چه زمانی منتشر خواهد شد؟ ۲ ۲۹ دی ۱۴۰۱ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
فصل نهایی انیمه Attack on Titan

تاریخ انتشار فصل نهایی انیمه Attack on Titan همواره مانند یک راز باقی‌مانده و طرفداران این انیمه محبوب مشتاق‌اند تا در نهایت از سرنوشت بشریت و تصمیم ارن ییگر آگاه شوند.

انیمه محبوب Attack on Titan در حال حاضر در حال آماده شدن برای بازگشت حماسی خود در پارت پایانی فصل چهارم و سرنوشت‌ساز انیمه پر آوازه است که ظاهرا در سال جاری منتشر خواهد شد و اخیرا یکی از کارگردانان این اثر پر مخاطب به‌روزرسانی قابل توجهی را در مورد تولید آن با طرفداران به اشتراک گذاشته است. پس از پایان پارت دوم فصل چهار، تایید شد که انیمه تلویزیونی با سومین و آخرین پارت خود که لحظات پایانی مانگای Hajime Isayama را به تصویر می کشد، باز خواهد گشت و در نهایت به پایان خواهد رسید. اما متاسفانه، به‌روزرسانی‌های بسیار کمی در مورد نحوه پیشرفت ساخت دنباله این انیمه برای آرک نهایی و بزرگ خود به مخاطبان ارائه شد.

اما در حالی که طرفداران اثر مذکور در مورد اینکه چه زمانی می‌توانیم قسمت‌های جدید را ببینیم، به‌روزرسانی‌های بسیار کمی را دریافت کرده‌اند، تولید پارت نهایی انیمه Attack on Titan به طور پیوسته رو به جلو در حرکت بوده است. صدا پرداز این انیمه، Masafumi Mima، در صفحه توییتر خود با اشاره به عبارت (دنیا ظالمانه است) در حالی که تصویری از خود منتشر کرده که در آن به مخاطبین و تصاویری از فصل چهارم انیمه نگاه می‌کند، به طرفداران اطلاع داد که او اکنون در حال کار روی Conclusion Arc برای انیمه فوق بوده و کارها به خوبی پیش می‌رود.

سرنوشت بشریت چه زمانی مشخص می‌شود؟

Attack on Titan: Final Season Part 3 رسماً به عنوان Conclusion Arc برای این انیمه صداگذاری خواهد شد، اما متاسفانه هنوز مشخص نشده است که طرفداران دقیقا چه زمانی می‌توانند فهرست نهایی قسمت‌ها و تاریخ دقیق انتشار این اثر را بررسی کنند. سری جدید مدتی است که در استودیو MAPPA و تیم سازنده دو پارت اول در حال توسعه بوده است، اما هنوز تاریخ انتشار این قسمت تایید نشده است.

در هر صورت، همچنان پارت نهایی انیمه حمله به تایتان مورد انتظار‌ترین انیمه سال جدید است. بدون شک پارت سوم این اثر که با توجه به برخی شواهد به صورت یک قسمت بلند مدت منتشر خواهد شد در سال جاری منتشر خواهد شد. با توجه به این موضوع که اکنون توسعه این اثر در فاز صدا قرار دارد می‌توان گمان کرد که پروژه فوق فاز‌های نهایی تولید خود را طی کرده و به زودی استودیو ماپا جزییات بیشتری را با ما به اشتراک می‌گذارد. 
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments