برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

تیزر پارت سوم فصل چهار انیمه Attack on Titan منتشر شد + زیرنویس فارسی

سرنوشت انیمه Attack on Titan در نهایت مشخص شد!

تیزر پارت سوم فصل چهار انیمه Attack on Titan منتشر شد + زیرنویس فارسی ۳۴ ۳۰ دی ۱۴۰۱ تلویزیون (زیرنویس فارسی) کپی لینک

در نهایت سرنوشت تیزر پارت سوم فصل چهار انیمه Attack on Titan مشخص شده و تیزری کوتاه از این اثر منتشر شد که تاریخ انتشار قسمت‌های نهایی حماسه حمله به تایتان را مشخص کرد. 

در نهایت تایید شد که فصل پایانی فصل نهایی انیمه Attack on Titan در دو پارت پخش می شود. اولین قسمت جدید پارت سوم از فصل چهار در تاریخ سوم ماه مارس برابر با ۱۲ اسفند ماه سال جاری منتشر خواهد شد. پارت نهایی نیز در سال ۲۰۲۳ به دست طرفداران خود خواهد رسید.

با توجه به بیانیه رسمی استودیو ماپا در مورد پخش نیمه اول پارت بعدی، این اثر در سوم ماه مارس در نیمه شب پخش خواهد شد. متن منتشر شده توسط این استودیو نشان می‌دهد که احتمالاً در سوم مارس یک قسمت ویژه از این اثر منتشر خواهد شد که کمی طولانی‌تر از یک قسمت معمولی خواهد بود. MAPPA بیانیه‌ای صادر کرده و گفته است که آن‌ها قصد داشته‌اند تا در سوم مارس فینال این انیمه کامل انجام شود، اما به دلیل حجم کاری زیاد تصمیم گرفتند پس از مشورت با کمیته تولید، آن را به دو قسمت تقسیم کنند.

تیزر پارت سوم فصل چهار انیمه Attack on Titan

انیمه Attack on Titan بر اساس یک مجموعه مانگا توسط Hajime Isayama ساخته شده است که از سال ۲۰۰۹ تا ۲۰۲۱ در مجله Bessatsu Shonen به صورت سریالی پخش می‌شد. این مانگا در آوریل ۲۰۲۱ پس از ۱۳۹ فصل به پایان رسید که در ۳۴ جلد گردآوری شده بود. نسخه نهایی، سی و چهارمین جلد مانگا در ژوئن ۲۰۲۱ منتشر شد که خبر از اتفاقات جالبی می‌داد. این مانگا در سال ۲۰۱۳ توسط استودیو WIT اقتباسی منحصر به فرد دریافت کرد که آن را به یکی از ماندگارترین آثار انیمه‌ای جهان تبدیل کرد. فصل دوم انیمه در سال ۲۰۱۷ منتشر شد و پس از آن فصل سوم که به دو دوره تقسیم شد به طرفداران ارائه گشت. اولین دوره آن در تابستان ۲۰۱۸ پخش شد، در حالی که دوره دوم در آوریل ۲۰۱۹ به طرفداران ارائه شد.

استودیو MAPPA فصل چهارم را که با عنوان فصل آخر حمله به تایتان نامگذاری کرد، که به نظر می‌رسد در آن شاهد اتفاقات چپتر‌های نهایی مانگا خواهیم بود. پخش فصل چهارم انیمه در دسامبر ۲۰۲۰ آغاز شد و در مجموع ۱۶ قسمت داشت. پس از پایان پخش پارت اول فصل چهارم در مارس ۲۰۲۱، ماپا اعلام کرد که این پایان ماجرای ارن ییگر نیست و داستان در پارت بعدی و پارت پس از آن که پارت نهایی اثر نیز به حساب می‌آید، ادامه خواهد داشت. این گونه بود که Attack on Titan Final Season Part 2 در ژانویه سال گذشته و با قسمت ۷۶ ارائه شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

34 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments